Justyna Żyła wróciła do swojego dawnego życia. "Obyło się bez rękoczynów i rozlewu krwi"

Justyna Żyła wróciła do swojego dawnego życia. "Obyło się bez rękoczynów i rozlewu krwi" Źródło: screen/YouTube/Jastrząb Post

Justyna Żyła po klęsce w programie "Taniec z Gwiazdami" powróciła do swojego dawnego życia. Nie oznacza to bynajmniej, że zrezygnowała z publicznych występów. W najbliższym czasie zapowiadają się ogromne emocje.

Justyna Żyła zdążyła już pogodzić się z klęską w programie "Taniec z Gwiazdami". Najgorsza uczestniczka w historii tanecznego show telewizji Polsat powróciła do swojego dawnego życia. Nie oznacza to bynajmniej, że zamierza zniknąć z życia publicznego i telewizji. Jej kariera zaczyna nabierać tempa.

O byłej żonie skoczka narciarskiego było już głośno na długo przed rozpoczęciem "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka próbowała swoich sił między innymi jako blogerka kulinarna i fotomodelka. Przed udziałem w popularnej produkcji telewizji Polsat zadebiutowała również w roli dziennikarki. Prowadzi program "Pierzemy brudy do czysta", który można oglądać w stacji Active Family.

Justyna Żyła powraca do dawnego życia. Znów pierze rodzinne brudy

Pierwszy odcinek nowego show telewizji Active Family można było obejrzeć już w grudniu. Z powodu przygotowań prowadzącej do występów w "TzG" nastąpiła przerwa w nagrywaniu. Jednak po kilku miesiącach nieobecności, Justyna Żyła powróciła do programu i wciąż "Pierze brudy do czysta" w telewizji.

Formuła programu bardzo spodobała się celebrytce. Taneczna partnerka Tomasza Barańskiego występuje w roli mediatora między zwaśnionymi członkami rodzin. Jej zdaniem jest pomóc ludziom w rozwiązywaniu konfliktów. W programie nie brakuje bolesnych historii małżonków, którzy zdecydowali się na rozwód i teraz walczą o alimenty i opiekę nad dziećmi. Justyna Żyła chętnie dzieli się z nimi swoim doświadczeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Żyła zapowiada kolejny odcinek swojego show: "Obyło się bez rękoczynów i rozlewu krwi"

Justyna Żyła zachęca swoich fanów do oglądania show "Pierzemy brudy do czysta". Z jej opisu wynika, że w najbliższym czasie widzowie mogą liczyć na ogromne emocje.

- Na szczęście obyło się bez rękoczynów i rozlewu krwi (...). Zbliżają się święta, więc w moim programie też będą niezłe jaja - zapowiada Żyła na swoim profilu na Instagramie.

Celebrytka powróciła do dawnych aktywności. Początkująca dziennikarka nie zamierza zwalniać tempa i zapewne weźmie udział jeszcze w wielu projektach. Program z jej udziałem można oglądać we wtorki o godz. 19:15 i 22:05 w stacji Active Family. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News