Justyna Żyła wdała się w awanturę. Zrugała internautów

Justyna Żyła wdała się w awanturę. Zrugała internautów Źródło: youtube.com

Justyna Żyła w show-biznesie zaistniała około roku temu. Od tamtego czasu wzbudza skrajne emocje wśród Polaków. Teraz postanowiła wdać się w dyskusję na jej temat na jednym z fanowskich profili Piotra Żyły na Facebooku. Większość internautów twierdzi, że zarabia na nazwisku byłego męża.

Justyna Żyła zaistniała w mediach za sprawą rozstania ze słynnym skoczkiem narciarskim - Piotrem Żyłą. Pod koniec lutego zeszłego roku postanowiła opublikować na swoim profilu na Instragramie szczery i dosadny wpis na temat ich związku. Zarzuciła mężowi zdradę oraz to, że nie potrafił żyć w rodzinie. Piotr Żyła odparł te zarzuty twierdząc, że inna kobieta nie była powodem rozstania. Następnie na fali głośnego rozstania Justyna postanowiła wziąć udział w rozebranej sesji dla magazynu "Playboy", co spotkało się z falą negatywnych komentarzy i wzbudziło wiele kontrowersji. Ostatnio mogliśmy się dowiedzieć, że weźmie udział w kolejnej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Celebrytka zapewnia, że nie zamierza się promować tylko i wyłącznie rozwodem. W sierpniu ubiegłego roku założyła kanał na YouTube pod nazwą UwaŻyła. Tematyka tego kanału jest typowo kulinarna. Zgodnie z jej zapowiedziami, będzie pokazywała regionalne potrawy, które dobrze zna z dzieciństwa, i które lubią też jej dzieci.

Justyna Żyła kłóci się z internautami

Bardzo chętnie przyjmuje zaproszenia do udziału w programach, takich jak np. Taniec z Gwiazdami. Z tym faktem nie mogą się pogodzić jej przeciwnicy. Na jednym z profili fanowskich Piotra Żyły pojawiła się informacja na temat sukcesów jego byłej już żony. Zdecydowana większość komentarzy była negatywna. Internauci stwierdzili, że Justyna Żyła chce się wybić na nazwisku swojego byłego męża. W końcu celebrytka postanowiła sama włączyć się do dyskusji. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ - Jaka Ty jesteś gwiazda? Co w życiu osiągnęłaś? W "Tańcu z Gwiazdami" przedstawią cię jako byłą żonę i matkę dzieci naszego Orła Piotrka? To Piotrek tu jest gwiazdą, a nie ty kobieto! Zajmij się dziećmi - zaatakował jeden z internautów. Justyna Żyła nie chciała być obojętna wobec tego postu i postanowiła skontrować. - A co robię od prawie 13 lat, nie będę się tłumaczyć zdesperowanemu i chyba człowiekowi z nudnym życiem, który w moje patrzy - skontrowała. Pozostałe komentarze utrzymane były w podobnym tonie. Podkreślała w większości wypowiedzi, że dzieci są zawsze dla niej priorytetem. Praktycznie każde zdjęcie opublikowane przez Justynę wzbudza falę komentarzy na temat jej postępowania.
ZOBACZ WIĘCEJ NA PIKIO.PL
  1. Justyna Żyła poznała swojego partnera. Wie, z kim wystąpi w Tańcu z gwiazdami
  2. Piotr Żyła przerwał. Justyna ujawnia kulisy rozpadu małżeństwa
  3. Kamil Stoch zaskoczył fanów. To jest naprawdę ciekawe
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ujawniono jak mieszka Beata Tyszkiewicz. Wbije was w ziemie
  Następny artykuł