Justyna Żyła nie mogła się powstrzymać, zamieściła w sieci emocjonalny wpis. Piotr Żyła będzie miał oczy pełne łez

Justyna Żyła nie mogła się powstrzymać, zamieściła w sieci emocjonalny wpis. Piotr Żyła będzie miał oczy pełne łez Źródło: instagram.com justynazyla

Justyna Żyła nie mogła się powstrzymać. W mediach społecznościowych opublikowała wyjątkowo emocjonalny wpis. Gdy jej były mąż to przeczyta, bez wątpienia będzie miał oczy pełne łez. Nawet jej obserwatorzy są w szoku.

Justyna Żyła po rozwodzie z Piotrem nie znikała z pierwszych stron kolorowej prasy. Tabloidy tygodniami rozpisywały się o rozstaniu, publicznym praniu przez nią małżeńskich brudów, kontrowersyjnej sesji i w końcu nie do końca udanym udziale w "Tańcu z gwiazdami". Minęło sporo czasu, nim dyskusje na jej temat nieco ucichły, a emocje opadły. Teraz o Justynie mówi się raczej przy specjalnych okazjach. Ona sama niekiedy zdaje się dbać o to, by słuch o niej nie przeminął. Teraz na tapecie wylądował opublikowany przez nią w mediach społecznościowych niezwykle emocjonalny wpis. Chodzi o jej byłego męża. 

Justyna Żyła w emocjonalnym wpisie. Gdy Piotr to przeczyta, będzie miał oczy pełne łez

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowym dla wszystkich panów, wychowujących już swoje pociechy. Wiele gwiazd postanowiło na forum publicznym celebrować Dzień Ojca, zamieszczając w sieci fotografie z własnym tatą i składając mu najszczersze życzenia. Również sama Żyła nie mogła się powstrzymać, choć na jej instagramowym profilu wcale nie pojawiło się zdjęcie z dzieciństwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Justyna postanowiła opublikować fotografię ciasta, które najprawdopodobniej upiekła specjalnie na tę okoliczność i złożyć życzenia nie tylko własnemu ojcu, ale też ojcu swoich dzieci. 

- Wszystkiego naj naj najsłodszego wszystkim tatusiom. W szczególności mojemu tacie i ojcu moich dzieci - napisała pod zdjęciem. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie przekazała wiadomość, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Potwierdziła się informacja o śmierci zakażonej siostry

2. Chcieli uratować swojego przyjaciela. W tragicznym wypadku zmarła ósemka dzieci

Post mocno zaskoczył internautów i z całą pewnością zaskoczy Piotra, gdy tylko go odczyta. W tym czasie obserwatorzy, podobnie jak Justyna, nie mogli sobie odmówić przyjemności i błyskawicznie ruszyli do komentowania. Ciekawe, czy i sam skoczek zdecyduje się odnieść do wpisu byłej żony i na forum publicznym podziękować jej za złożone życzenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Kim był ojciec Roberta Lewandowskiego? Mężczyzna zmarł, gdy "Lewy" był nastolatkiem
  3. Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający
  4. Władze potwierdziły, częściowa kwarantanna wraca w trybie natychmiastowym. Wiadomość najwyższej wagi z sąsiadującego z Polską kraju
  5. Niemal wszyscy Polacy masowo piją ją codziennie. Mało kto wie, że jest trucizną, która dewastuje nasz organizm
  6. Zenek Martyniuk obchodzi dziś urodziny. Nie uwierzycie, ile ma lat

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News