Justyna Żyła przyznała się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Wiemy, co sobie poprawiła

Justyna Żyła przyznała się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Wiemy, co sobie poprawiła Źródło: Instagram/Justyna Żyła

Justyna Żyła w ostatnim czasie często była w centrum zainteresowania mediów w związku z występem w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz celebrytka postanowiła przyznać się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Już wiemy, co zdecydowała się poprawić.

Justyna Żyła przyznała się właśnie do tego, że korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. To wyznanie można uznać za bardzo odważne, bo duża część celebrytów woli ukrywać to, że poprawiała coś w swoim wyglądzie. Wiemy, których części ciała byłej żony Piota Żyły dotyczyły te jej słowa. 

Justyna Żyła pacjentką kliniki medycyny estetycznej 

Justyna Żyła od jakiegoś czasu usiłuje zwojować polski show biznes. Swojego czasu było o niej bardzo głośno w związku z rozwodem ze słynnym skoczkiem narciarskim. Później zdobyła sporą popularność dzięki udziałowi w programie TVN "Taniec z Gwiazdami".

Obecnie Żyła stara się zrobić karierę jako blogerka kulinarna. Na swoim Instagramie właśnie przyznała się do tego, że jest często klientką kliniki medycyny estetycznej. Wiemy już co celebrytka sobie poprawiła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Postawiła na siebie 

Justyna Żyła zdecydowała się na bardzo odważne wyznanie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawiła, że korzystała z usług kliniki medycyny estetycznej. Opowiedziała o swoich doświadczeniach z tym związanych, a także wyjaśniła dlaczego podjęła taki krok. 

-Postawiłam na siebie. Jest to czas na pielęgnacje i poprawienie jedności mojej skóry, szczególnie w okolicy brzucha, aby pozbyć się jej nadmiaru po jednej i drugiej ciąży. Która z Was zmaga się z podobnym problemem? - napisała na swoim oficjalnym koncie na Instagramie gwiazda. 

Jednocześnie zapowiedziała, że to nie koniec zmian. Justyna Żyła chce świetnie się czuć w swoim ciele, dlatego zdecydowała się na podjęcie współpracy z kliniką. Kolejnym krokiem mają być zabiegi upiększające na twarz. Liczy na to, że uda się jej uzyskać subtelny efekt naturalnego piękna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

2. Lekarz ujawnia wstrząsające szczegóły gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Fani są już bardzo ciekawi, co tym razem zaplanowała Justyna Żyła. Pod postem pojawiły się również liczne komentarze matek, które borykają się z podobnymi problemami związanymi z brzuchem po ciąży. Internauci komplementowali również celebrytkę, zapewniając, że nie potrzebuje żadnych zabiegów, bo zawsze jest piękna. 

Najlepsze newsy dnia

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
  3. Tomek adoptował psa, później zapadł w śpiączkę. Niebywała reakcja, gdy przyprowadzili zwierzaka do jego łóżka
  4. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi mężami. Unikaj ich jak ognia, jeżeli nie chcesz cierpieć
  5. Wiadomo, jak umierała Kristina z Gorzowa. Nowe fakty o jej mordercy przerażają

Źródło: Instagram/Justyna Żyła

Następny artykuł