Biedny chłopak. Justyna Żyła pokazała szokujące zdjęcie ze swoim nowym partnerem

Biedny chłopak. Justyna Żyła pokazała szokujące zdjęcie ze swoim nowym partnerem Źródło: instagram/justynazyla

Justyna Żyła po rozstaniu ze słynnym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą, przez długi czas nie mogła znaleźć miłości. Wygląda na to, że w końcu się udało, bo jej wspólne zdjęcia z nowym partnerem są bardzo wymowne.

Justyna Żyła po rozstaniu z Piotrem Żyłą weszła śmiałym krokiem w świat celebrytów. Sam rozwód był dosyć głośny, a obaj małżonkowie przedstawiają zupełnie inne wersje dotyczące ich głośnego rozstania. Już po finalnym otrzymania aktu rozwodu, Justyna zdecydowała się zostać przy nazwisku męża i robić karierę w show-biznesie. Od jakiegoś czasu brakowało jej partnera, ale chyba w końcu znalazł się ktoś odpowiedni.

Justyna Żyła przez dłuższy czas pozostawała bez partnera. Szybko ucinała spekulacje mediów

Plotki o partnerze Justyny Żyły pojawiały się już od jakiegoś czasu. Według mediów swoją miłość znalazła jeszcze w "Tańcu z Gwiazdami" ale ani sama celebrytka tego nie potwierdziła, ani nie było wiadomo, kto miałby być jej partnerem. Wszystkie kolejne pogłoski były przez nią szybko dementowane.

- Staram się kochać wszystkich, a przede wszystkim swoich przyjaciół, którzy nigdy mnie nie opuszczają, ci prawdziwi. Nowa miłość… To są takie spekulacje. Wyczytałam w jednym z artykułów, że mój tata zaakceptował mojego wybranka, którego ja tak naprawdę nie znam. Moje serce chce sobie zachować, bo jednak jest mi potrzebne do życia - mówiła w maju dla redakcji "Jastrząb Post".

Trzeba było poczekać rok od rozwodu, ale Justyna Żyła w końcu ma partnera. Zaskakujące zdjęcie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna rozwiodła się z Piotrem Żyłą w 2018 roku. Wygląda na to, że w końcu znalazł się biedaczek, który wpadł w sidła celebrytki. Opublikowała na instagramowym stories zdjęcie dwóch czule trzymających się dłoni na tle górskiego krajobrazu. Wygląda na to, że jedna ręka należy do samej Justyny, a druga do tajemniczego nieznajomego.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Później pojawiło się drugie zdjęcie, na którym widać już nieco więcej. Na drugiej fotografii możemy zobaczyć, jak mężczyzna siedzi na trawie tyłem do aparatu i nie widać nawet konturu jego twarzy - ale po sylwetce możemy wnioskować, że jest to osoba płci męskiej. Ponadto co najbardziej zaskakujące - mężczyzna został obrysowany w aplikacji różowym sercem. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to nowy partner Justyny Żyły.

Źródło: Instagram/justynazyla

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News