Mało kto wie kim są córki Jurka Owsiaka. Niezwykła historia

Mało kto wie kim są córki Jurka Owsiaka. Niezwykła historia Źródło: youtube/20m2/

Jurek Owsiak to szczęśliwy tata dwóch córek, jednak mało kto wie kim one są. W mediach pojawiły się doniesienia na ich temat, które wręcz odbierają mowę.

Jurek Owsiak, choć sam regularnie pojawia się przed kamerami, swoje życie osobiste stara się trzymać z dala od mediów, dlatego nawet najwięksi sympatycy niewiele wiedzą o jego najbliższych. Od pewnego czasu, zdecydowanie największe zaciekawienie wśród nich budzą jego latorośle, z którymi łączą się niebywałe historie. 

Jurek Owsiak skrywa rodzinę przed mediami. Kim są jego córki?

Owsiak bacznie strzeże prywatności swojej rodziny, dlatego nie wystawia jej w blasku fleszy, a i jego córki stronią od kamer i paparazzi choć zdarzało się, że w towarzystwie ojca udzieliły kilku wywiadów. Niemniej, ich publiczne wypowiedzi można policzyć na palcach jednej ręki, dlatego trudno się dziwić, że 41-letnia Ola i 31-letnia Ewa rodzą coraz większe zaciekawienie w opinii publicznej, które szczególnie wzrasta w czasie finału WOŚP

Jak donosi Wirtualna Polska, starsza Aleksandra jest typem buntowniczki i, mimo iż od maleńkości żyje w doskonałych relacjach z rodzicami, a pytana o używki szczerze przyznawała, że choć znajomi regularnie z nich korzystają ona nie idzie w ich ślady, potrafiła też pokazać pazur. Okazuje się, że Owsiak jest zazwyczaj opanowanym mężem i ojcem, jednak gdy kumuluje się w nim zbyt wiele emocji wybucha i potrafi "przyczepić się do wszystkiego". Obojętna wobec takiego zachowania nie pozostaje Ola, która na znak buntu wielokrotnie odpłacała pięknym za nadobne.

- W ramach buntu przez lata nie przyjeżdżałam na Woodstock. To przewrotne, biorąc pod uwagę, że teraz tu pracuję. Wtedy to była impreza moich rodziców. Wybierałam żagle ze znajomymi - mówiła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chwile grozy w życiu Owsiaków 

Jak donosi WP.pl, młodsza o 10 lat od Oli Ewa, dostarczyła swoim rodzicom sporo wrażeń i to już na samym starcie, bowiem jak się okazuje była wcześniakiem, a lekarze nie kryli przed Owsiakami, by nie robili sobie nadziei, że dziewczynka przeżyje. Przyszła na świat na Inflanckiej w Warszawie, jednak pilnie musiała trafić do innej placówki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie
żyje Patryk

- Nie było tam inkubatora. Przewieźli ją, maleńką, karetką niedaleko, na Działdowską. Lekarze bez owijania w bawełnę powiedzieli, żebyśmy sobie nie robili nadziei - wspomina poruszony Owsiak, który dziś może być dumny ze swoich dwóch pięknych i utalentowanych córek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News