Julia Wieniawa zmieniła Królikowskiego. Po rozstaniu podjął zaskakującą decyzję

Julia Wieniawa zmieniła Królikowskiego. Po rozstaniu podjął zaskakującą decyzję Źródło: Fot. YouTube

Julia Wieniawa nie tylko złamała serce Antkowi Królikowskiemu, ale również spowodowała, że przeszedł zaskakującą przemianę. Rozstanie pary było jedną z najgłośniejszych spraw ostatnich miesięcy. Nikt nie spodziewał się jednak, że aktor podejmie taką decyzję.

Julia Wieniawa (21 l.) i Antek Królikowski (30 l.) byli jedną z najgorętszych i najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Z tego powodu wiele osób z pewnością przeżyło szok, gdy w grudniu 2018 do mediów dotarła informacja o rozstaniu aktorów. Zaczęło się niepozornie, gdy Wieniawa nie zaprosiła Królikowskiego na swoje urodziny. Niedługo potem serialowy Eugeniusz Bodo opublikował na Instagramie wymowny wpis, w którym złożył aktorce życzenia i podziękował za dwa wspólnie spędzone lata. Wtedy wszyscy mieli już pewność - to koniec miłości aktorów.

Julia Wieniawa złamała serce Królikowskiemu

Nie jest tajemnicą, że Antek Królikowski nigdy nie miał szczęścia w miłości. Romans z aktorką grającą w Rodzince.pl - mimo że gorący i namiętny - niestety kontynuował złą passę. Aktor spotykał się wcześniej między innymi z Laurą Breszką (31 l.), Joanną Jarmołowicz (25 l.) i Katarzyną Sawczuk (22 l.). Wszystkie związki zakończyły się fiaskiem. Julia Wieniawa była jego najmłodszą partnerką, z którą spędził 2 lata. Rozstali się z klasą, bez wzajemnych oskarżeń i medialnych awantur. Internauci byli pod wrażeniem, że celebrycka para może rozstać się w przyjaźni. Nie zmienia to jednak faktu, że rozstania bolą. Jak wiadomo, Antek Królikowski bardzo przeżył koniec związku ze swoją ukochaną i podjął po nim decyzję, która zaskoczyła wiele osób.

Antek Królikowski ma dość kobiet

Wydawałoby się, że jeden z najprzystojniejszych aktorów polskiego show-biznesu szybko znajdzie pocieszenie w ramionach kolejnej kobiety, równie pięknej jak Julia Wieniawa. Nic z tego! Królikowski postanowił skupić się teraz wyłącznie na sobie i swojej karierze. Oznacza to, że nie zamierza on na razie szukać nowej miłości. Jego znajoma przyznała, że Antek ma póki co dość kobiet. Przeżył już bardzo wiele rozczarowań i teraz nie spieszy mu się, aby szukać kolejnych miłości. Aktor ma zamiar odpocząć od problemów, które pojawiają się w związkach damsko-męskich. Można się więc spodziewać, że nieprędko będzie można zobaczyć go z nową sympatią.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Praca zawodowa i samorozwój to najlepsza terapia po rozstaniu

Julia Wieniawa z pewnością przyczyniła się do zmiany nastawienia Antka Królikowskiego do miłości i związków. Aktor był bardzo związany z gwiazdą Rodzinki.pl, więc rozstanie z nią było dla niego olbrzymim ciosem. Nic więc dziwnego, że potrzebuje czasu, aby wyleczyć rany. Rezygnacja z poszukiwań miłości nie jest przecież deklaracją na całe życie. Praca zawodowa i samorozwój jest dla aktora optymalną formą terapii. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie ona skuteczna i po upływie odpowiedniego czasu aktor znajdzie nową miłość. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Przyjaciel Karoliny Wajdy popełnił przerażające samobójstwo na jej oczach
  2. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  3. Julia Wieniawa w zaskakujących słowach. Wolę brzydala, byle mnie zadowalal
  4. Julia Wieniawa jako pani do towarzystwa! Fani są w szoku: Niżej już upaść nie mogła
  Następny artykuł