Tak wyglądała Julia Wieniawa zanim została sławna i bogata. Oniemieliśmy (Zdjęcia)

Tak wyglądała Julia Wieniawa zanim została sławna i bogata. Oniemieliśmy (Zdjęcia) Źródło: Screenshot z youtube.com/JastrząbPost

Julia Wieniawa to gwiazda, której nie trzeba dzisiaj nikomu przedstawiać. Swoją karierę rozpoczęła na planie serialu "Rodzinka.pl", gdzie wcielała się w rolę "Pauli", czyli dziewczyny serialowego "Kuby". Dzięki grze we wspomnianej produkcji TVP jej popularność nagle wzrosła, co oczywiście przełożyło się na zarobki gwiazdy. Obecnie Wieniawa jest jedną z lepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Nie uwierzycie jak wyglądała, zanim stała się tak bogata.

Julia Wieniawa kiedyś nie wyglądała tak, jak dzisiaj. Obecnie jedna z popularniejszych gwiazd TVP zarabia krocie, co zawdzięcza swojemu talentowi i urodzie. Jednak zanim zebrała wokół siebie liczne grono fanów, była zwyczajną nastolatką, która nie wyróżniała się specjalnie na tle swoich rówieśników. Obecnie jej stylizacje kosztują krocie, a niegdyś Wieniawa, tak jak jej koleżanki z klasy, chodziła w ubraniach z popularnych sieciówek.

Julia Wieniawa w ciuchach wartych kilka pensji przeciętnego Polaka

Dzisiaj Julia Wieniawa jest gwiazdą, która uwielbia nieustannie chwalić się na swoich social mediach wymyślnymi kreacjami, a także stylizacjami, na które składają się drogie torebki, buty i biżuteria topowych projektantów. Kiedyś celebrytkę nie było stać na tak drogie gadżety, które dzisiaj stanowią niemal jej codzienność.

Dotarliśmy do zdjęć na Instagramie, na których młoda gwiazda TVP jeszcze kilka lat temu publicznie prezentowała się w zwyczajnych ciuchach, które nie odróżniłyby ją od tłumu. Aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę ona. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda TVP na zdjęciach sprzed 5 lat nie do poznania

Kilka lat temu, czyli zanim Wieniawa rozpoczęła swoją karierę i została twarzą Deichmanna czy ambasadorką gali "Magnum Fashion Show 2019" (obok Margaret), nie nosiła ciuchów wartych tysiące złotych. Właściwie zadowalała się zwykłymi jeansami, a także popularnymi wśród nastolatek trampkami "we wzorki". Widać też, że w tamtym okresie nie korzystała z drogich kosmetyków, a także zabiegów w salonach kosmetycznych, dzięki którym jej cera wygląda dzisiaj na nieskazitelną, a także idealnie opaloną. Jak widać, sława i pieniądze sprzyjają jej, co oczywiście cieszy także fanów gwiazdy twierdzących, że Wieniawa zapracowała sobie na takie życie.

Zdjęcia poniżej pochodzą z 2013 i 2014 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!"
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

Źródła: Instagram / Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News