O tym będą mówić latami. Kompromitujące nagranie z wpadką Julii Wieniawy podbija sieć

O tym będą mówić latami. Kompromitujące nagranie z wpadką Julii Wieniawy podbija sieć Źródło: screen youtube.com/FRESHMAGtv

Julia Wieniawa bez wątpienia jest teraz na topie, a to bardzo sprzyja rozwojowi jej kariery. Niestety nie uchroniło jej to przed wpadką, o której ciężko będzie zapomnieć.

Julia Wieniawa po swoim rozstaniu z Antkiem Królikowskim pod koniec ubiegłego roku mocno wzięła się do pracy. Aktorka pracuje jednocześnie nad wieloma projektami, ale angażuje się również w kolejne role filmowe, czy serialowe. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją na wybiegu, gdzie prezentowała na swoim ciele ubrania Dawida Wolińskiego i to właśnie tam Wieniawa zaliczyła wpadkę, której internauci długo jej nie zapomną.

Julia Wieniawa na wybiegu

Wokół Julii Wieniawy w ostatnim czasie zrobiło się naprawdę głośno. Najpierw byliśmy świadkami rozpadu jej dwuletniego związku z Antkiem Królikowskim, a teraz media aż huczą od jej najświeższego romansu z członkiem zespołu Afromental Baronem.

Para była ostatnio na pokazie mody zorganizowanym na terenie Politechniki Warszawskiej. Julia była jedną z największych gwiazd podczas Magnum Fashion Show, a dorównywać jej mogła jedynie Maffashion, która również wystąpiła w roli modelki.

Wydawałoby się, że to będzie idealny wieczór, który jeszcze bardziej rozpędzi i tak błyskawiczną karierę Julii Wieniawy. Jednak miała tam miejsce wpadka, o której internauci nie dadzą jej zapomnieć przez bardzo długi czas. Nie da się ukryć, że aktorka wyglądała w prezentowanej kreacji olśniewająco.

Wieniawa już w codziennym stroju potrafi rozbudzić męską wyobraźnię, a co dopiero, kiedy ma na sobie krótką sukienkę z bardzo głębokim dekoltem. Jednak kreacja była tak krótka, że podczas chodzenia odsłaniała nagie pośladki aktorki, co oczywiście nie mogło zostać niezauważone zarówno przez media, jak i osoby obecne na pokazie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie z pokazu momentalnie trafiło do Internetu i zebrało gigantyczną ilość komentarzy, z których niektóre są naprawdę jednoznaczne.

 - Ta, grunt to tyłek pokazać. A dlaczego on z nią jest, chyba nie dla 100 przeczytanych książek.
Straszny świat  - pisze jedna z internautek.

 - Jak się grać nie potrafi, to trzeba w inny sposób zwrócić na siebie uwagę - czytamy.

 - To chyba jej jedyny atut i powód, dla którego jeszcze istnieje w show-biznesie - dodaje jeden z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Edytą Górniak? Jest zaszczuta przez własny naród! "Zapłakana, spuchnięta, zmęczona" snuje się jak cień siebie. Jest naprawdę ŹLE!
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Górniak postawiła ultimatum synowi. Jeśli go nie spełni, musi się wyprowadzić!
  4. Katował Magdalenę na oczach dzieci. 25-latka umierała w bólu
  5. Rola Ferdka z “Kiepskich” niszczy mu życie. Grabowski ma dość swoich fanów
  6. Zaskakujące połączenie. Aktorka "M jak miłość" pochwaliła się chorobą i głębokim dekoltem

 

źródło: Kozaczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News