Antoni Królikowski pokazał nową dziewczynę! Kasia to zupełne przeciwieństwo Wieniawy [FOTO]

Antoni Królikowski pokazał nową dziewczynę! Kasia to zupełne przeciwieństwo Wieniawy [FOTO] Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Julia Wieniawa już znalazła pocieszenie po Antku Królikowskim w ramionach Barona. Teraz aktor chwali się nowym związkiem z Kasią. Piękna dziewczyna, zdaniem wielu, jest kompletnym przeciwieństwem poprzedniczki.

Julia Wieniawa wzbudza zainteresowanie zarówno swoimi rolami, jak i życiem prywatnym. Związek aktorki z Antkiem Królikowskim był śledzony przez wszystkie media. Nie inaczej było z rozstaniem. Wiele osób było ciekawych, kogo tym razem artyści wybiorą na swoich partnerów. 

Gwiazda Rodzinki.pl już od jakiegoś czasu chwali się związkiem z dużo starszym członkiem zespołu Afromental, Aleksandrem Milwiw Baronem. Wybór młodej celebrytki wzbudził wiele kontrowersji. Wszyscy zaczęli być jeszcze bardziej ciekawi, z kim zwiąże się Antek Królikowski. Teraz już wiadomo, kto skradł jego serce.

Antek Królikowski pokazał nową dziewczynę. Jest zupełnie inna niż Julia Wieniawa

Media już jakiś czas temu pisały o tajemniczej piękności, z jaką Antek Królikowski wybrał się na galę boksu. Wtedy dopiero podejrzewano, że to nowa partnerka aktora, ten jednak nic nie zdradzał aż do teraz. W końcu zdecydował się potwierdzić przypuszczenia dziennikarzy i udostępnić wspólne zdjęcie.

Na fotografii aktor stoi na tle wody z piękną blondynką. Dziewczyna ma na imię Kasia i jest aspirującą modelką, o wiele młodszą od swojego partnera. Jeśli plotki dotyczące udziału gwiazdora w rozwoju kariery Julii Wieniawy są prawdziwe, być może niedługo jego nowa dziewczyna będzie równie popularna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tymczasem uwagę fanów zwraca fakt, że nowa partnerka Królikowskiego jest totalnym przeciwieństwem aktorki. Ma długie, jasne włosy, jest wysoka i bardzo szczupła. Rysy twarzy także wydają się zupełnie inne. Blondynka ma podłużną twarz, pełne usta oraz charakterystyczny nos.

Fani zachwyceni urodą Kasi. Życzą szczęścia parze

Internauci od razu zaczęli składać Antkowi Królikowskiemu gratulacje, a Kasi sypać komplementy. Nie zabrakło także kilku osób, które postanowiły porównać obie dziewczęta.

- Piękni! Życzę szczęścia - napisała fanka.

- Ale ładna pani. Macie moje błogosławieństwo - stwierdziła druga.

- Nie taka piękna jak Julia Wieniawa, ale nadal ładna. Powodzenia - zauważa kolejna.

- Kolejna zjawiskowa kobieta u boku Antka. Jak ty to robisz, chłopie? - pyta fan.

Teraz wszyscy czekają, aż Kasia zdecyduje się po raz kolejny zrobić sobie zdjęcie z nowym partnerem. Jedno jest pewne, aktor ma szczęście do uwodzenia wyjątkowo urodziwych kobiet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News