Wszystkim opadły szczęki na widok sukienki Julii Wieniawy. Więcej odsłoniła niż zasłoniła

Wszystkim opadły szczęki na widok sukienki Julii Wieniawy. Więcej odsłoniła niż zasłoniła Źródło: screen youtube.com/Jastrzab Post

Julia Wieniawa wywołała ogromy szum kiedy pokazała się na ściance w tej sukience. Na jej widok wszystkim zebranym opadły szczęki z wrażenia. Młoda aktorka wyglądała wprost bosko.

Julia Wieniawa przez długi czas kojarzona była raczej z grzecznymi i dość bezpiecznymi kreacjami. Jednak od jakiegoś czasu pokazuje, że ma pazur i doskonale czuje się w znacznie bardziej odważnych strojach. Szczególnie jej ostatnia kreacja, w której zaprezentowała się na jednej ze ścianek, wywołała u wszystkich opadnięcie szczęk. Bez wątpienia młoda aktorka rozbudziła tym strojem wyobraźnię u niejednego mężczyzny.

Julia Wieniawa w niezwykle odważnej sukience

Ostatnie miesiące przyniosły młodej aktorce całą masę skrajnych emocji. Z jednej strony pod koniec ubiegłego roku rozstała się z Antkiem Królikowskim, z którym spędziła dwa lata, a z drugiej jej kariera znacząco przyspieszyła i udało jej się również załapać na zdjęcia do najnowszego filmu Patryka Vegi.

Dodatkowo w mediach dosłownie aż huczy za sprawą doniesień o związku z członkiem zespołu Afromental, a mowa oczywiście o samym Baronie. Jednak w tym momencie wszyscy mówią o jej ostatniej kreacji, w której wystąpiła podczas pokazu najnowszej kolekcji MMC 2019.

Na pokazie pojawiła się cała masa polskich gwiazd, a wśród nich Natalia Kukulska, Anna Jagodzińska, Kasia Warnke i Natalia Siwiec. Oczywiście do tego zacnego grona dołączyła również Julia Wieniawa, która swoim wyglądem przyćmiła wszystkich innych.

Aktorka zdecydowała się na krótką srebrną i błyszczącą sukienkę, która odsłaniała jej całe plecy, a także odsłaniała piersi poprzez pokaźny dekolt. Wiele osób zauważyło, że aktorka zakładając taką sukienkę więcej odsłoniła niż zasłoniła. Wieniawa opublikowała również na swoim profilu instagramowym zdjęcie oraz nagranie, gdzie możemy ją podziwiać w tej kreacji. Internauci byli wprost zachwyceni, co doskonale widać po komentarzach i polubieniach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Ta sukienka jest prawdziwie olśniewająca - pisze jedna z internautek.

 - Świetne zdjęcia. Wyglądasz olśniewająco w tej sukience - czytamy.

 - Co petarda z Ciebie to ja nie mogę! Sztos nad sztosami! - dodaje kolejna internautka.

Podobnych komentarzy można znaleźć całe setki i zostały zamieszczone zarówno przez fanki, jak i fanów. Nie da się ukryć, że tak oszałamiającą kreację będzie bardzo ciężko przebić, jednak patrząc na ostatnie stroje aktorki, możemy się spodziewać dosłownie wszystkiego.

Julia Wieniawa instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Śmierć legendarnej gwiazdy TVP przeraża! Do dziś nie wyjaśniono wielu okoliczności
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy. Zagrała w swoim pierwszym filmie (WIDEO)
  4. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"
  5. Patryk dalej jest w śpiączce. Materiał DDTVN łamie serce

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News