Dereszowska ostro i bezlitośnie o Julii Wieniawie. Przywaliła jej w czuły punkt

Dereszowska ostro i bezlitośnie o Julii Wieniawie. Przywaliła jej w czuły punkt Źródło: screen youtube.com/FAKT24.PL

Julia Wieniawa mimo swojego młodego wieku, króluje teraz wśród polskich celebrytów. Jednak teraz pod jej adresem padły dosyć nieprzyjemne słowa ze strony Anny Dereszowskiej.

Julia Wieniawa ma na swoim koncie już kilka głośniejszych ról, chociaż aktorkę można zobaczyć znacznie częściej w obsadzie seriali niż na ekranach kinowych. Mimo to udało jej się zyskać bardzo dużą popularność, a dla wielu młodych dziewcząt stała się wręcz idolką. To zwróciło uwagę Anny Dereszowskiej, która dostrzega w tym pewien problem. Swoimi przemyśleniami podzieliła się w jednym z wywiadów, a jej słowa bez wątpienia uderzyły w Wieniawę.

Gwiazdy na Instagramie przesadzają z dbaniem o swój wizerunek?

Wiele polskich gwiazd dostrzegając potencjał, jaki płynie z mediów społecznościowych, zaczęło prowadzić swoje oficjalne profile lub fanpage. Zbierająca się tam widownie składa się głównie fanów, jednak można też tam znaleźć również internetowych hejterów.

Jednak nie da się ukryć, że portale takie jak chociażby Instagram stały się doskonałym polem do tego, aby pokazać internautom dotąd nieznane fragmenty z życia ich ulubionych gwiazd. Dodatkowo celebryci korzystają z mediów społecznościowych, jako ze swoistego komunikatora na linii gwiazda - fan.

Oczywiście największą uwagę przykuwają prezentowane przez celebrytów zdjęcia, a na nich każdy stara się wyglądać jak najlepiej. Tego typu zachowanie zwróciło uwagę aktorki Anny Dereowskiej, która uważa, że wrzucanie przez aktorki czy piosenkarki zdjęć, na których zawsze wyglądają doskonale, a na ich twarzach nie widać żadnych skaz, nie jest dobre dla ich młodych fanek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Julia Wieniawa zaatakowana przez Annę Dereszowską

Według Dereszowskiej, prezentowanie tylko idealnych zdjęć ma wywoływać wśród młodych internautek chore przekonanie, że one również muszą za wszelką cenę wyglądać tak dobrze, jak ich idolki, a przecież na takich zdjęciach gwiazdy mają nałożony makijaż, a niektóre z fotografii poddawane są retuszowi.

 - Nastolatki obserwują na Instagramie Maffashion czy Julię Wieniawę, które wrzucają piękne zdjęcia w profesjonalnym makijażu, ze zrobioną fryzurą oraz przy dobrym świetle, i potem te dziewczyny myślą, że też powinny być takie śliczne. Jedna i druga Julka jest piękna, ale przecież nie budzą się rano wyglądając idealnie. One też mają podkrążone oczy, tylko tego już ich fanki nie widzą. Ta pogoń za perfekcją jest destrukcyjna - mówiła Anna Dereszowska.

Aktorka w swojej wypowiedzi według wielu internautów wprost zarzuciła Julii Wieniawie zły wpływ na młodą część swoich fanek. Uważa, że mogą nie zdawać sobie sprawy z faktu, że aktorka nie zawsze wygląda tak perfekcyjnie, jak pokazują to jej zdjęcia na profilu, a takie podejście może prowadzić do wielu problemów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Bachleda-Curuś wystąpiła w serialu bez ubrań. Gorące zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności (FOTO)
  4. "Wymalowana jak lafirynda". Burza w sieci po zdjęciach 16-letniej córki Kaczyńskiej
  5. W najbliższych miesiącach Polacy powinni szczególnie uważać na swoje dzieci. TVP informuje o porażającej śmierci 13-latka
  6. RCB wysyła Polakom SMSy z pilnym ostrzeżeniem. Wg TVN sytuacja już dawno nie była aż tak poważna

źródło: Super Express

Następny artykuł