Najseksowniejsza sukienka w Polsce? Julia Wieniawa ubrała się tak, że była jej chłopaka prawie zeszła na atak serca

Najseksowniejsza sukienka w Polsce? Julia Wieniawa ubrała się tak, że była jej chłopaka prawie zeszła na atak serca

Julia Wieniawa potrafi utrzymywać się na celebryckiej "ściance". Zdolna, niespełna 20-letnia aktorka zasłynęła ostatnio z tego, że o konflikcie w jej związku z Antonim Królikowskim rozpisywały się wszelkie media. Teraz uwagę publiki przykuła w inny sposób.

Julia Wieniawa coraz śmielej poczyna sobie w świecie show-biznesu. Wytrwale zapracowała na swój status przede wszytskim za sprawą występów w serialu Rodzinka.pl. Później już sie potoczyło - zaproszenia do "Klanu", "Pielęgniarek", czy "Na dobre i na złe", a ostatnio "W rytmie serca". Tak błyskawicznej kariery może jej pozazdrościć niejedna nastolatka, a starszych aktorach drugo- czy trzecioplanowych nie wspominając.

Seksowna kiecka. Julia Wieniawa miała powody do takiego eksponowania?

Dziś jednak z powodzeniem radzi sobie w innych aktywnościach. Ostatnio Wieniawa uczestniczyła w premierze najnowszej kolekcji Moschino dla marki ubraniowej H&M. Była jedną z twarzy polskiego show-biznesu zaproszoną na wydarzenie. Uwagę przykuła zwłaszcza kreacja Julii. Wieniawa zdecydowała się na bardzo odważny komplet - skórzaną kieckę z dużym dekoltem, do tego długie kozaczki. Na imprezie pokazała się z ukochanym, co ma dowodzić, że po medialnym szumie relacja z Antonim Królikowskim ustabilizowała się. Być może chodziło o coś więcej. Kozaczek.pl donosi, że Wieniawa wystroiła się na pełny seksapil nie tylko ze względu na Królikowskiego. W imprezie uczestniczyła również była dziewczyna aktora. Wieniawa musiała wiedzieć o tym wcześniej. "Nic dziwnego, że że Julka postawiła na tak wyzywającą stylizację." - czytamy na Kozaczek.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudna sytuacja dla partnera

Partner Wieniawy został postawiony w trudnej sytuacji. Jego kobieta chciała swoją wyzywającą kreacją wybić mu myśli o byłej. Z drugiej strony tak wyeksponowana aż prosiła się o męskie spojrzenia czyniąc Królikowskiego równie zazdrosnym! Cokolwiek pomyślała dawna partnerka aktora jedno pozostaje pewne. Julia Wieniawa potrafi zachwycić swoją arcywyzywającą stylizacją. Aktorka wie jak się eksponować. Przypomnijmy, że męskie pismo CKM uznało ją 3 najseksowniejszą Polką stulecia. Ustąpiła jedynie Anecie Kręglickiej i Katrzynie Figurze. W sumie nie ma czemu się dziwić. screen Kozaczek.plNajlepsze newsy dnia:

  1. Będzie afera?! Według mediów Wieniawa baraszkowała z BYŁYM chłopakiem
  2. Julia Wieniawa ma dopiero 20 lat, a już zarabia kosmiczne pieniądze. Lepiej usiądźcie
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Wieniawa awanturowała się z Królikowskim pod klubem! „Uderzyłby ją, gdyby nie…
Następny artykuł