Kolejne sekrety związku Wieniawy wyszły na jaw! Rozstali się przez dzieci?

Kolejne sekrety związku Wieniawy wyszły na jaw! Rozstali się przez dzieci? Źródło: Screenshot z youtube.com

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski nie są już razem. Powód ich rozstania nie był jednak dotychczas jasny. Czyżby para rozeszła się z powodu dzieci?

Julia Wieniawa wraz z Antkiem Królikowskim byli jedną z bardziej rozpoznawalnych i jedną z najgorętszych par ostatnich dwóch lat. Nie ma się czemu dziwić. Piękna aktorka, od początku przyciągająca uwagę głównie dzięki występom w "Rodzince.pl", i on - przystojny aktor, reżyser i prezenter. Ich relacja była chętnie śledzona w mediach, a także szeroko komentowana w największych portalach internetowych. W ostatnim czasie jednak coś się zmieniło. Wszystko rozpoczęło się na planie programu "Story of my life".

Niezręczna sytuacja w Story of my life

W marcu 2018 roku para została zaproszona do programu Story of my life. W pewnym momencie otrzymali pytanie: Jak widzicie siebie za 10 lat?. To pytanie było prawdziwym ciosem. Sami bohaterowie prawdopodobnie nie rozmawiali jeszcze o tak poważnych tematach. Widzowie byli świadkami poważnego spięcia między celebrytami. Pierwsza odpowiadała Julia Wieniawa: - Chciałabym mieć na koncie 2-3 płyty, kilka filmów, ale niekoniecznie chciałabym mieć jeszcze dzieci... Zawsze chciałam najpierw spełnić wszystkie swoje marzenia, a dopiero później usiąść i ustatkować się i wtedy ewentualnie myśleć o rodzinie - stwierdziła W międzyczasie można było dostrzec lekkie rozczarowanie u Antoniego, który w sprawie potomstwa miał zupełnie inne zdanie. - No... Myślę, że fajnie byłoby kiedyś zacząć coś takiego organizować... (...) Muszę się zastanowić nad tym. Ja już muszę robić dzieci jakieś, no wiesz... - niemrawo stwierdził. - Ja jeszcze nie planuję takich rzeczy. Dopiero wyrwałam się z liceum - podkreśliła Julia. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Atmosfera rozstania

Czy można było oczekiwać innego zakończenia? W końcu tak ogromna różnica poglądów związanych z ustatkowaniem się i rodzicielstwem, którą wyznaje Antoni, musiała odcisnąć się na dalszej relacji. Nie można przecież budować na fundamentach zupełnie innych wartości. Stało to w zupełnej sprzeczności z celami kariery, które obrała aktorka. Para jednak prezentowała się tak idealnie, że fani śledzący poczynania obojga zastanawiali się nad nasuwającym się w tej sytuacji pytaniem: czy żałują rozstania. Sytuację, a także swoje uczucia skomentowała Julia. - Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie. Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie - powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
  2. Trudne dzieciństwo zmieniło syna Martyniuka? Król disco polo ujawnia bolesną prawdę
  3. Gdzie mieszka Tadeusz Rydzyk? Trudno uwierzyć
  4. Gwiazda TVN ukrywała to od 6 miesięcy! Właśnie wszystko się wydało, współczujemy
  5. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News