julia wieniawa
fot.youtube.com/kajax Tv
Mateusz Wysokiński - 24 Grudnia 2018

Królikowski potwierdził rozstanie z Wieniawą? Opublikował nagranie

Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim? Na kilka tygodni po pojawieniu się w mediach plotki jakoby popularna para aktorów miała się rozejść, aktor postanowił zerwać zasłonę milczenia i opublikował film, który jest kluczem do rozwiązania zagadki. Fani pary są w szoku.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski stanowili parę od dwóch lat. Atrakcyjna i inteligentna dziewczyna zdawała się idealną opcją do ustatkowania się dla młodzieńca, który wielokrotnie figurował na okładach pism plotkarskich jako Playboy i skandalista. Sami zakochani wielokrotnie powtarzali także, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Wszystko zmieniło się w ciągu ostatnich tygodni, kiedy do mediów zaczęły trafiać informację, że gwiazda serialu Rodzinka.pl zaczęła spotykać się z zupełnie innym mężczyzną. Chłopak dziewczyny postanowił raz a dobrze skończyć z pomówieniami za pomocą swoich social mediów. To, co zrobił, zaintrygowało fanów.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie są już razem?

Pomimo tego, że swoją popularność Wieniawa zawdzięcza w dużym stopniu konotacjami swojego chłopaka, to ona miała stanąć za rozpadem związku. Kilka tygodni temu paparazzi nakryli dziewczynę na spotkaniu z aktorem Nikodemem Rozbickim. Mężczyzna i kobieta mieli bardzo dobrze bawić się w swoim towarzystwie, a kamery złapały nawet moment, kiedy ukochana Królikowskiego przekracza próg mieszkania Rozbickiego. Pomimo tej sytuacji niegdysiejsi ulubieńcy pism plotkarskich nie zdecydowali się mówić wprost o swoim rozstaniu. Wszystko zmieniło nagranie, które syn Rafała Królikowskiego umieścił na swoich social mediach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Wzruszające pożegnanie?

Nagranie, które przedstawia poszczególne sceny z życia Wieniawy i Królikowskiego opatrzone jest podpisem, wykonanym przez aktora. - Wszystkiego najlepszego Julia Wieniawa. To były dwa wspaniałe lata, dziękuję! – napisał pod nagraniem artysta. Sama Wieniawa postanowiła podziękować swojemu - najprawdopodobniej - eks chłopakowi za wszystko, co dla niej zrobił. Odpowiedziała na film młodej nadziei polskiego aktorstwa. - Dziękuję. To były najpiękniejsze chwile w moim życiu - napisała aktorka. Internauci są bardzo poruszeni wzruszającym nagraniem zmontowanym przez aktora i spekulują, czy jego treść, zwiastuje ostateczny koniec relacji. Czy któraś ze stron zdecyduje się na występ w mediach tak, aby rozwiać raz na zawsze wątpliwości fanów? Czas pokaże.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Niespodziewany rozłam braci Golec! Zrobią to osobno po raz pierwszy
  2. Czy ten dramat kiedyś się skończy? Bandyci ponownie w domu gwiazdy TVN
  3. Gargantuiczny skandal! TVP atakuje muzeum Auschwitz
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Gen. JaruzelskiWojciech Jaruzelski obawiał się tych faktów. Cała prawda o stanie wojennymCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News