Wieniawie puściły nerwy, tak wściekła nie była nigdy! Jej nazwisko w artykule o śmierci Adamowicza

Wieniawie puściły nerwy, tak wściekła nie była nigdy! Jej nazwisko w artykule o śmierci Adamowicza

Julia Wieniawa chyba jeszcze nigdy nie była tak wściekła. Jej nazwisko pojawiło się w artykule o śmierci Pawła Adamowicza, który został brutalnie zamordowany podczas tegorocznego finału WOŚP. Celebrytka nie pozostawiła tego bez echa, w bardzo mocnych słowach odniosła się do obrzydliwej publikacji.

Julia Wieniawa skupia na sobie uwagę wszystkich polskich mediów. Młoda gwiazda serialu Rodzinka.pl emitowanego w telewizji TVP, bardzo szybko zdobyła popularność i cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Jeden z portali informacyjno-rozrywkowych postanowił jednak połączyć jej osobę z tragicznymi wydarzenia z Gdańska, które wstrząsnęły całą Polską.

Obrzydliwa publikacja, Julia Wieniawa połączona ze śmiercią Adamowicza

Jeden z portali na swojej stronie zamieścił artykuł o naprawdę obrzydliwym tytule. Na stronie "Bezux.pl", a także na ich fanpage'u na Facebooku "Wiedza Bezużyteczna", można było zobaczyć publikacje zatytułowaną "Internauci kpią ze śmierci Prezydenta Gdańska. „A Wieniawy tam gdzieś nie było?!” - chore komentarze". Internauci bardzo szybko zareagowali. Pytali, dlaczego portal nie jest w stanie uszanować pamięci prezydenta Pawła Adamowicza, który został brutalnie zamordowany na oczach całej Polski.

Julia Wieniawa jeszcze nigdy nie była tak wściekła

Julia Wieniawa, która nigdy wcześniej za sprawą mediów społecznościowych nie komentowała doniesień na swój temat, najwyraźniej była oburzona, jak nigdy dotąd. Gwiazdka skomentowała artykuł na profilu Wiedzy Bezużytecznej na Facebooku. - Naprawdę aż tak się klikam, że musicie kreować takie nieadekwatne do sytuacji artykuły? Jest to smutne i przerażające. Trochę szacunku do ludzi i tego zdarzenia... - skomentowała Julia Wieniawa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Internauci chwalili ją za to, że osobiście postanowiła skomentować tę sprawę. Byli oburzeni postawą autorów tekstu za to, iż tworzą tak okropne treści w ciężkiej chwili dla wielu Polaków. Nie wiadomo, co nimi kierowało, ale niektórzy z komentujących zarzucali im, że robią to tylko i wyłącznie dla pieniędzy i klikalności. Po tych komentarzach artykuł został usunięty ze strony "Bezux.pl" oraz fanpaga na Facebooku. W Internecie nic jednak nie ginie i mamy screeny potwierdzające, że taki wpis pojawił się na ich portalu. To naprawdę ogromny wstyd, nic dziwnego, że Julia Wieniawa wściekła się, kiedy to zobaczyła. julia wieniawa Screen Facebook julia wieniawa Screen FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska dziennikarka publicznie upokorzona przez męża. Tego się nie spodziewała
  2. Jacek Kurski wyleci z TVP? Jest oficjalny wniosek
  3. Owsiak znowu skandalicznie ZWYZYWANY! To już wywołuje mdłości
  4. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  5. Jak wygląda córka Barbary Kurdej-Szatan? Jest niewiarygodnie podobna do mamy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News