Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła? Źródło: Screen/youtube/Magazyn Gala

Julia Wieniawa przyznała ostatnio, że walczy z pewną "chorobą" i jest już zmęczona swoimi dolegliwościami. Wiele osób twierdzi, że celebrytka przesadziła.

Julia Wieniawa po raz kolejny zwróciła na siebie uwagę mediów. Tym razem gwiazda serialu Rodzinka.pl, która realizuje kolejne zawodowe projekty, zaczęła skarżyć się na swoje zdrowie. Aktorka przerwała milczenie na temat swoich dolegliwości. Przyznała, że są one dla niej bardzo uciążliwe.

20-letnia gwiazda narzeka, że musi brać "miliony" leków, narzeka na problemy skórne, katar i silny ból gardła. Te niedogodności przeszkadzają jej w realizowaniu kolejnych projektów zawodowych. Okazuje się jednak, że ta "straszna" choroba jest dolegliwością, na którą cierpi w okresie wiosennym prawie połowa Polaków.

Julia Wieniawa narzeka na alergię. Przeszkadza jej w pracy

Katusze, które przeżywa obecnie Julia Wieniawa, mają podłoże alergiczne. Aktorka od najmłodszych lat cierpi na alergię, podobnie jak duża część społeczeństwa. Jej relacja na temat dolegliwości brzmi jednak dość dramatycznie:

- Cały dzień mnie to kosztowało, żeby uporać się z katarem. Myślałam, że dzisiaj nie przyjdę, bo miałam taki katar i wszystko mnie swędziało i gardło, i kaszel, i łzawiące oczy. Muszę brać milion leków na alergię i wciągać różne specyfiki z lawendy i innych drzew herbacianych - skarżyła się gwiazda TVP w jednym z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka przesadza? Na tę dolegliwość cierpią miliony Polaków

Internauci uważają, że gwiazda Rodzinki.pl przesadza. Na podobne dolegliwości cierpią przecież miliony Polaków, którzy również muszą codziennie chodzić do pracy i nikt nie zwolni ich z codziennych obowiązków. Intensywne życie zawodowe nie jest wyłącznie problemem Julii Wieniawy. Internauci nie kryli oburzenia:

- Rety... Choroba? Naprawdę? Czy ona nie przesadza? Przecież wiele osób cierpi na alergię i jakoś nikt nie robi z tego wielkiego wydarzenia - pisała jedna z internautek.

- Pusta goła lala powiedziała co chciała. Chora to jest jej pusta makówa - napisała inna osoba.

Jak widać, problemy Julii Wieniawy nie spotkały się z wyrozumiałością. Jej wyznanie na temat "strasznej" choroby wywołało wielkie oburzenie w sieci. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

źródło: Jastrząb Post

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News