Mama Julii Wieniawy przerażona jej związkiem z Baronem. Jest od niego niewiele starsza

Mama Julii Wieniawy przerażona jej związkiem z Baronem. Jest od niego niewiele starsza Źródło: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa zwróciła uwagę wszystkich mediów swoim nowym związkiem. Aktorka już nie ukrywa uczucia, jakim darzy starszego od siebie muzyka. Nie wszyscy są jednak zadowoleni z tej relacji. Mama młodej gwiazdy miała poważne obawy.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Mimo młodego wieku doskonale sobie radzi z łączeniem pracy na planie serialu, pozyskiwaniem kontraktów i bywaniem na imprezach. Nie zaniedbuje także swojego życia prywatnego, w którym wiele się dzieje dzięki Baronowi. 

Julia Wieniawa przeraziła swoją mamę. Uważała, że między parą jest za duża różnica wieku

Choć fani cieszą się szczęściem swojej idolki, nie wszyscy są w stanie zaakceptować znaczącą różnicę wieku, jaka dzieli aktorkę i jej ukochanego. Partnerów dzieli 15 lat, co dla niektórych jest absolutnie nie do zaakceptowania. 

Nawet mama artystki, Marta Wieniawa-Narkiewicz, nie była zachwycona decyzją córki. Podobno bardzo się obawiała o losy tej relacji i zastanawiała się, czy jej córka nie popełnia błędu. Jednym z jej argumentów było to, że sama jest prawie w wieku Aleksandra Milwiw-Barona. Kobieta zdecydowanie wolałaby młodszego chłopaka dla swojej pociechy.

Zakochani jednak nie przejmowali się negatywnym opiniami i zaczęli pokazywać się publicznie coraz częściej. Chodzą razem na imprezy, a paparazzi przyłapał ich na bardzo czułych pocałunkach w miejscu publicznym. W końcu nawet mama celebrytki zaczęła się przekonywać do muzyka Afromental.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy mama aktorki zaakceptuje jej związek mimo różnicy wieku? Jest na to jeden sposób

Sytuacja, w której matka nie akceptuje partnera swojego dziecka z pewnością nie należy do przyjemnych. Julia Wieniawa dołożyła starań, aby jak najszybciej zmienić tę sytuację i pokazać mamie, że nie ma się czego obawiać.

Po jakimś czasie Marta Wieniawa-Narkiewicz w końcu poznała nowego partnera córki osobiście. Miała okazję zobaczyć ich razem. Okazało się, że gwiazda TVP i muzyk doskonale się dogadują, a patrząc na nich nie ma się wrażenia, jak wiele lat ich dzieli. 

- Zobaczyła, że świetnie się dogadują, a Julia jest szczęśliwa. Baron bardzo się nią opiekuje i łączy ich wspólna pasja - przekazał informator.

Kobieta nieco się uspokoiła i postanowiła nie oceniać zbyt pochopnie nowego związku swojego dziecka. Być może w końcu wszelkie obawy pozostaną tylko przykrym wspomnieniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wspomnienie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News