Julia Wieniawa nie przestaje zaskakiwać. Padły bardzo poważne słowa

Julia Wieniawa nie przestaje zaskakiwać. Padły bardzo poważne słowa Źródło: screen/youtube/magazyn gala

Julia Wieniawa w ostatnim czasie odniosła największy komercyjny sukces w show-biznesie. Młoda aktorka bije rekordy popularności, walczą o nią wszystkie stacje w Polsce, a ona sama nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Zawsze roześmiana kobieta tym razem jednak zdecydowała się na bardzo poważne, osobiste wyznanie. 

Julia Wieniawa całą swoją popularność i sławę zawdzięcza głównie serialowi "Rodzinka.pl". To dzięki roli w tej produkcji młoda aktorka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce, która zdecydowanie nie może narzekać na brak ofert pracy oraz propozycji rozmaitych współprac, które zapewniają jej ogromne pieniądze. Jak wyliczyły media, w zeszłym roku Julia Wieniawa zarobiła około milion złotych, a większość spłynęła z kontraktów reklamowych. Szybko zyskała uznanie widzów głównie dzięki nieprzeciętnej urodzie oraz uśmiechowi, który nie schodzi jej z twarzy. Wszyscy wiemy, że gwiazda TVP uwielbia zaskakiwać swoich fanów oraz często miewa szalone pomysły, takich słów jednak nie spodziewał się nikt. W ostatnim wywiadzie poruszyła niezwykle poważny i istotny dla wszystkich Polaków temat.

Julia Wieniawa bardzo poważnie o swojej karierze

Młode gwiazdy, które bardzo szybko odniosły spektakularny sukces, zwykle traktowane są przez środowisko oraz fanów ze sporym dystansem. Często uważa się, że od nagłego nadmiaru pieniędzy osoby takie zaczynają szaleć i nie potrafią nad sobą zapanować. Julia Wieniawa również czasem była w ten sposób postrzegana, teraz jednak udowodniła, jak bardzo odpowiedzialnie podchodzi do kwestii swojej kariery oraz popularności i sławy. - Wiem, że popularność to również odpowiedzialność. Muszę pamiętać, że wiele młodych osób się w jakimś stopniu na mnie wzoruje. Staram się więc dbać o wizerunek - wyznaje w rozmowie z "Pudelkiem". Często gwiazdy nie zdają sobie sprawy, że są przykładem dla innych, świadomość młodej aktorki w tej kwestii pozwala jednak sądzić, iż zdecydowanie dorosła już do miejsca, w którym się znalazła.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczere przemyślenia Julii Wieniawy

Dalej Julia Wieniawa podzieliła się z tabloidem swoimi obawami i przemyśleniami dotyczącymi tego, jak fani ją odbierają i jak ona sama powinna traktować ich opinie na swój temat. - Jestem o wiele silniejsza niż kiedyś, bardziej pewna siebie. Znam już swoją wartość. Widzę, jak na planie różne osoby co chwila sprawdzają w telefonie komentarze na swój temat. Próbowałam nie czytać, ale nie da się. I chociaż czasem mniej się zwraca na hejty uwagi, to jednak zawsze bolą. Mnie się albo bardzo lubi, albo nienawidzi - zwierzyła się. Gwiazda Telewizji Polskiej okazała się wyjątkowo świadoma swojego położenia, ale nie starała się na siłę zgrywać idealnej i skromnej. Otwarcie odpowiedziała na pytanie o to, czy rzeczywiście uważa, że ma talent. - Tak, tylko jeszcze nieoszlifowany. Ciągle się uczę. Na razie chcę korzystać z zawodowych propozycji, ale gdy będę miała wewnętrzną potrzebę, by pójść na studia, to pójdę. Zresztą wiele już nauczyłam się na planach filmowych. Długo nazywałam siebie aspirującą aktorką. Bałam się, że ktoś powie: przecież nie masz dyplomu. Teraz to się zmieniło. Wiem już tyle o tym zawodzie, że czuję się w nim komfortowo, znam swoje mocne strony - mówiła. Miejmy nadzieję, że to konkretne i świadome podejście do życia i rozpoznawalności będzie młodej aktorce towarzyszyć przez wszystkie lata jej kariery. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Po latach ujawniono niesamowite zdjęcie! Anna Przybylska w objęciach króla disco polo
  2. Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak zaszalały na gali Polsatu! Dziś mówią o nich wszyscy
  3. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  4. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
  5. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News