To musiało zaboleć Królikowskiego. Wieniawa twierdzi, że dopiero teraz jest z kimś na tym samym poziomie mentalnym

To musiało zaboleć Królikowskiego. Wieniawa twierdzi, że dopiero teraz jest z kimś na tym samym poziomie mentalnym Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa po rozstaniu z Antkiem Królikowskim długo nie została sama. Teraz wyznała prawdę o swoim związku z Baronem z Afromental.

Julia Wieniawa pod koniec ubiegłego roku zakończyła swój dwuletni związek z aktorem Antkiem Królikowskim. Ich rozstanie było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie, tym bardziej że wokół niego byliśmy świadkami niemałych dram, kiedy to Antek, zamiast bawić się ze swoją ukochaną na jej imprezie urodzinowej, spędził ten czas nad Wisłą. Teraz aktorka wyznała prawdę o swoim najnowszym związku.

Julia Wieniawa o swojej słabości do starszych mężczyzn

Nie da się ukryć, że Julia Wieniawa, jak na swój młody, wiek zrobiła gigantyczną karierę. Aktorka ma zaledwie 20 lat, a jest aktualnie jedną z topowych polskich gwiazd. Dodatkowo jej nieprzeciętna uroda sprawia, że nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn.

Jednak nie samym aktorstwem człowiek żyje i Julia angażuje się również w różne inne projekty, w których zawsze świeci bardzo jasno. Można również zauważyć, że ma ona słabość do starszych od siebie mężczyzn. Baron podobnie jak Królikowski jest starszy od swojej partnerki i to aż o 15 lat. Jednak Julia zaznacza, że z facetami w swoim wieku nie mogłaby się dogadać.

Co więcej, gwiazda wyznała w wywiadzie, że dopiero teraz jest z kimś, kto jest na tym samym poziomie mentalnym, co ona. Bez wątpienia jest to potężny cios dla Królikowskiego, który jest młodszy od najnowszego partnera Wieniawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Od starszych mężczyzn mogę się dużo nauczyć. Są doświadczeni życiowo i zawodowo, dajemy sobie nawzajem same fajne bodźce. Wiek to jest tylko liczba, ważne jest dla mnie to, co ktoś ma w głowie. Z młodszymi nie potrafię się dogadać. Z facetem, z którym się teraz spotykam, jesteśmy na takim samym poziomie mentalnym. A tak w ogóle to wolę starszych facetów, bo młodsi łamią serca - wyznała Wieniawa.

Nie da się ukryć, że zarówno Julia, jak i Baron wyglądają na szczęśliwych, a jedynym pokrzywdzonym w ostatecznym rozrachunku pozostaje Antek, który wciąż nie poukładał sobie życia uczuciowego, mimo że kilkukrotnie mało brakowało, a stanąłby przed ołtarzem, wraz ze swoją wybranką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety lepiły się do Zbigniewa Wodeckiego jak muchy! Ale to właśnie ona była jego największą miłością
  2. Cała prawda o mężu Magdy Gessler! Opadnie wam szczęka, jak dowiecie się, gdzie mieszka!
  3. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  4. Syn Dowbor żartuje z tragedii Notre Dame. Chce, by matka wyremontowała katedrę z ekipą Polsatu
  5. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!
  6. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News