Z ostatniej chwili: Jest oficjalne oświadczenie Julii Wieniawy

Z ostatniej chwili: Jest oficjalne oświadczenie Julii Wieniawy Źródło: Instagram - Julia Wieniawa

Julia Wieniawa opublikowała oficjalne oświadczenie dotyczące pomówień mediów! Będzie konflikt o Barona z Patricią Kazadi?

Julia Wieniawa od niedawna jest z związku z Alkiem Malwiw-Baronem - para nieprzerwanie pojawia się w prasie plotkarskiej, a ostatnio na temat ich relacji wypłynęły nowe, wstrząsające informacje. Różne źródła sugerują, że Baron spotykał się przedtem z Patricią Kazadi. 

Jak grzebanie w dalekiej przeszłości mogłoby zaszkodzić parze? Na jaw wyszło, że rzekomo Patricia Kazadi wciąż żywi uczucie wobec muzyka i czego tylko na znak od niego, mimo że ten spotyka się z Julią Wieniawą.

- Ponoć teraz na sesjach nagraniowych atmosfera jest nieprzyjemna. Pati nie potrafi poradzić sobie ze świadomością, że Baron związał się z Wieniawą - rzekomo miał powiedzieć przyjaciel Patricii Kazadi, który udzielił informacji "Faktowi". 

Julia Wieniawa o rewelacjach prasy

Wieniawa razem z Baronem nagrali film na Instastory Julii, w którym odnieśli się do prasowych plotek. Jak się okazało, pogłoski są bezpodstawne, a para czuje się najwidoczniej nimi urażona. Wcześniej wypowiedziała się już na ten temat Patricia Kazadii, która zamieściła bardzo ironiczny wpis z opisem „Ja czyhająca na Barona”.

Zażenowania nie kryje także Julia Wieniawa wraz z partnerem. W filmie na Instagramie zarzucili mediom próbę wzbudzenia kontrowersji.

- Cześć wszystkim, chcielibyśmy się wraz z Arkiem odnieść do artykułu na temat myśli Patricii Kazadi, który jest naprawdę krzywdzący i chyba napisany po to, aby nas poróżnić - powiedziała Wieniawa na portalu społecznościowym. Po chwili dokończył za nią jej partner.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Co się na pewno nie uda, ponieważ i zawodowo i prywatnie szanujemy się bardzo i wspieramy, i dziękuję bardzo Pati za twoje ciepłe i szczere słowa wrzucone na Instastory.

Wieniawa postanowiła też wyśmiać fantazję dziennikarzy i poprosiła o to, aby nie powielać więcej fałszywych informacji.

- Jesteśmy spełnieni oboje fantazją autora, który napisał ten artykuł i mamy nadzieję, że inna prasa będzie na tyle rozsądna, że nie przedrukuje tego dalej, ponieważ jest to totalnie wyssane z palca. Chciałabym poprosić media o niepisanie tego artykułów kolejnych na mój temat i wycierania się naszymi twarzami, tylko dlatego, że nasze mordki się klikają, bo to jest niefajne. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia. - skwitowała celebrytka.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

 Źródło: jastrząb-post

Następny artykuł