To na pewno miało być publiczne? Seksowne zdjęcie przepięknej Julii Wieniawy właśnie okrążyło sieć

To na pewno miało być publiczne? Seksowne zdjęcie przepięknej Julii Wieniawy właśnie okrążyło sieć

Julia Wieniawa, wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu opublikowała na swoim Instagramie kontrowersyjną fotografię. Wiele osób uważa, że młoda gwiazda pokazała zbyt wiele. Czy to na pewno miało być publiczne?

Julia Wieniawa swoją profesjonalną karierę rozpoczęła od występów w popularnym serialu produkcji TVP "Rodzinka.pl", w którym grała Paulę, dziewczynę Kuby Boskiego. Później posypały się propozycje ról filmowych i serialowych. Dziś gwiazda ma ugruntowaną pozycję w show-biznesie i wiele pracy przed sobą. Niedługo na ekranach pojawi się nowy serial produkcji Polsatu, w którym zagra jedną z głównych ról obok Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej.

Aktorka musi także dbać o swój wizerunek. Prowadzi rozbudowane konto na Instagramie i próbuje swoich sił w muzyce. Wczoraj opublikowała w sieci fotografię, która mogła wzbudzić kontrowersje.

Julia Wieniawa zaszalała na Instagramie

20-letnia gwiazda jest świadoma swojej nieprzeciętnej urody. Na jej koncie pełno jest zdjęć, na których wyraźnie podkreślone są kształt jej ciała, czy dekolt. Wczoraj na jej "Instastories" pojawiła się fotografia z salonu urody. Gwiazda leży na niej okryta ręcznikami. Największą uwagę skupiają oczywiście piersi, które choć zostały zakryte, pozostały doskonale widoczne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zdjęcie wywołało dyskusję na temat tego, czy aby na pewno udostępnianie takich zdjęć to dobry pomysł. Choć kadr zdążył zniknąć już w jej profilu, wykonano oczywiście zrzuty ekranu. Trzeba przyznać, że pomimo młodego wieku aktorka nie jest już 14-letnią dziewczynką z "Rodzinki.pl", a dorosłą kobietą. Przypomnijmy, że dziś tak powszechnie szanowane gwiazdy, jak chociażby Britney Spears w dużo młodszym wieku "pozwalały" sobie na dużo więcej.

Rozstanie Wieniawy z Królikowskim

Ostatnie miesiące wypełniały spekulacje na temat tego, czy Julia Wieniawa i Antek Królikowski nadal są parą. Trwający dwa lata związek przeżywał poważny kryzys i wiele wskazywało na to, że doniesienia mediów o ich rozstaniu okazały się prawdą. Tak się istotnie stało, choć jeszcze na kilka tygodni przed oficjalnym potwierdzeniem rozstania para udała się na wakacje do Dubaju. Jeden z najczęściej komentowanych związków w polskim show-biznesie rozpadł się bez niepotrzebnych medialnych awantur, wzajemnych oskarżeń czy żali przed kamerami. Aktorzy rozeszli się w przyjaźni i zrozumieniu. Fot. Instagram/Julia WieniawaZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  2. Okrutnie upokorzyli gwiazdę Polsatu! Nawet hejterzy zaczęli jej bronić
  3. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Jak mieszka Dorota Szelągowska? Wiele można było się spodziewać, ale to…
źródło: Instagram.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News