Fani Julii Wieniawy w euforii! Radosna nowina

Fani Julii Wieniawy w euforii! Radosna nowina Źródło: fot.youtube.com/ Magazyn VIVA!

Julia Wieniawa zaskoczyła swoich fanów. Jedna z większych gwiazd 2018 roku postanowiła pochwalić się bardzo radosną wiadomością dotyczącą swojej kariery. Pomimo tego, że aktorka przyjęła niedawno propozycję ze strony telewizji Polsat, to także inna stacja w 2019 roku będzie mogła pochwalić się obecnością byłej ukochanej Antka Królikowskiego na swojej antenie.

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z tych gwiazd, które mają za sobą bardzo udany zawodowo rok. Pomimo tego, że związek aktorki z Antkiem Królikowskim zakończył się dosyć gwałtownym rozstaniem, to sama aktorka nie przystopowała w swojej karierze i postanowiła dalej ją rozwijać. Nie dość, że pod koniec grudnia 2018 wydała debiutancki singiel, to przyjęła również prestiżową propozycję ze strony telewizji Polsat. Dzisiaj, to jest 24 stycznia, na jaw wyszło, że Wieniawa pojawi się także w zupełnie nowej roli w jednej z konkurencyjnych dla telewizji Zygmunta Solorz-Żaka stacji.

Julia Wieniawa szokuje. Nowe wyzwanie zawodowe w życiu aktorki

Nową rolę Wieniawy będziemy mogli podziwiać na antenie TVP, gdzie młoda artystka wcieli się w postać blogerki modowej w zyskującym coraz większą popularność i uznanie fanów serialu telewizji publicznej "Za Marzenia". Jest drugą obok Anny Muchy ze słynnych aktorek, które mają poprawić oglądalność serii, a także podnieść jej atrakcyjność. O swoim udziale w produkcji nadzieja polskiego kina pochwaliła się za pomocą swoich social mediów. - Miły dzień w pracy, Za Marzenia - napisała na swoim Instagramie aktorka.

To nie jedyne projekty Wieniawy w 2019 roku

Wygląda na to, że przed aktorką szykuje się naprawdę pracowity rok. Nie dość, że gwiazda ma w planach rozpocząć swoją wielką karierę muzyczną i zapowiedziała nawet premierę swojej debiutanckiej płyty na nachodzący rok, to jeszcze postanowiła nie rezygnować z serialu, który dał jej wielką popularność. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:  Pomimo tego, że jeszcze nie wiemy, kiedy ruszy kolejny sezon Rodzinki.pl, to sama Wieniawa jak najbardziej weźmie udział w produkcji, w której zaczęła swoją wielką przygodę z krajowym show-biznesem i serialem. Czy wszystkie plany pięknej aktorki wypalą i gwiazda umocni swoją pozycję na krajowym rynku show-biznesu? Fani mają nadzieję, że tak i z radością wyglądają na każdą kolejną wzmiankę o rozwoju jej kariery. ZOBACZ TAKŻE W PIKIO.PL
  1. Gwiazdor ma kłopoty! „Czuję się nękany i prześladowany”
  2. Wielka wtopa w „Jeden z dziesięciu”! Dopiero teraz została ujawniona
  3. Tego o słynnej księżnej nie wiedzieliście. Prawda jest porażająca
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News