"Nic nieznaczący Rozbicki chce się wybić na Wieniawie". Internauci są bezlitośni

"Nic nieznaczący Rozbicki chce się wybić na Wieniawie". Internauci są bezlitośni Źródło: Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa po burzliwym końcu roku rozstała się z Antkiem Królikowskim. Dwa lata związku zakończyli w przyjacielskiej atmosferze, choć media donosiły, że dochodziło między nimi do prawdziwych awantur. Teraz głośno zrobiło się o kolejnym mężczyźnie, który ma pragnąć rozkochać w sobie młodą aktorkę.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski stanowili jedną z najbardziej rozchwytywanych par polskiego show-biznesu. Młoda gwiazda i doświadczony, dziewięć lat starszy aktor byli razem przez dwa lata i przed długi czas niewiele wskazywało, by mieli się nagle rozstać. Kilka miesięcy temu jednak parze przestało się układać, a tabloidy donosiły o rychłym rozstaniu. Pod koniec października mówiono także o niezwykle ostrej kłótni pod jednym z warszawskich klubów nocnych, podczas której miało niewiele brakować, by Królikowski został damskim bokserem. td_block_13 limit="1" post_ids="329738"] Po tym oboje próbowali jeszcze ratować swoje uczucie poprzez niedawne wakacje w Dubaju i wspólny odpoczynek. Różnice i natłok pracy ostatecznie jednak ich od siebie oderwały.

Julia Wieniawa znajdzie nową miłość?

Po pamiętnej awanturze, podczas której skłóconą parę rozdzielać miał Jakub Zdrójkowski, Wieniawa resztę wieczoru spędziła ze swoim przyjacielem Nikodemem Rozbickim, który pomógł jej się uspokoić i rozluźnić po sprzeczce. Media donoszą teraz, że to właśnie siedem lat starszy aktor i DJ będzie kolejnym partnerem 20-letniej gwiazdy. Artysta miał się już nawet chwalić przyjaciołom, że nie dopuści, by ktoś go ubiegł w rozkochaniu Julii Wieniawy. - Mówi znajomym, że nie chce dopuścić do tego, by inny facet sprzątnął mu Julkę sprzed nosa. Ale Julka nie chce w ekspresowym tempie wskakiwać z jednego związku w drugi - donosił "Fakt", cytując swoje źródło z otoczenia Rozbickiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Żywo zaintrygowani sprawą internauci byli jednak bezlitośni i natychmiast storpedowali Rozbickiego i jego zaloty. - Ona wybiła się na Królikowskim, a teraz nic nieznaczący Rozbicki, który ma prawie 30 lat i gra ciągle rozpuszczonego nastolatka w niszowych produkcjach, chce wybić się na Wieniawie. Zakłamany celebrycki światek - pisze jeden z użytkowników.

Najnowszy serial z młodą aktorką

Wiosną 2019 roku Julia Wieniawa wcieli się w jedną z trzech głównych ról w najnowszym serialu telewizji Polsat "Zawsze warto". Gwiazda zagra w nim 22-letnią samotną matkę o imieniu Ada, która nie ma najmniejszej ochoty, by tracić młodość z powodu swojego dziecka. Pozostałe główne role przypadły Weronice Rosati (Marta) i Katarzynie Zielińskiej (Dorota). Wieniawa bardzo entuzjastycznie podchodzi do nowej roli, a w wywiadach podkreśla, że ma już pomysł na tę kreację.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Zarobki gwiazdy zwalają z nóg
  3. Powiedział jedno zdanie o sylwestrze TVN. Najbardziej OBLEŚNA reakcja dziennikarki TVP w historii
  4. Obyczajowy SKANDAL na Sylwestrze z Polsatem! Uwielbiana gwiazda spali się ze wstydu
  5. Królikowski przeżył tragedię. Dopiero po latach to ujawnił
[view-gallery id=329244 źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News