Awantura wisiała w powietrzu. Julia Wieniawa przypadkiem spotkała się z Królikowskim i jego dziewczyną

Awantura wisiała w powietrzu. Julia Wieniawa przypadkiem spotkała się z Królikowskim i jego dziewczyną Źródło: Screenshot z youtube.com/przeAmbiniPL

Julia Wieniawa znalazła się w bardzo stresującej sytuacji. Na festiwalu OFF Camera w Krakowie gwiazda Rodzinki.pl przypadkiem spotkała się z Antkiem Królikowskim i jego nową dziewczyną. Udział dwóch, byłych zakochanych na imprezie nie uszedł uwadze mediów i obserwatorów polskiego show-biznesu.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przez wiele lat stanowili jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Niepokorny aktor zyskał u boku gwiazdy telewizyjnej spokój, a sama Wieniawa zdawała się rozkwitać u boku ukochanego. Niestety, ale miłosna idylla skończyła się pod koniec tego roku, a artysta i artystka poszli w swoje własne strony. Byli ukochani przestali się spotykać, aż do festiwalu OFF Camera 2019, na który zostali zaproszeni. Czy spotkanie było momentem podania sobie ręki i odnowienia relacji? Wręcz przeciwnie.

Julia Wieniawa spotkała się z Królikowskim. Niezręczna sytuacja na festiwalu OFF Camera

Krakowski festiwal kina niezależnego jest jedną z największych i najbardziej medialnych imprez filmowych w Polsce. Kilka dni projekcji nowych, nowatorskich obrazów kinowych odbywa się w towarzystwie zaproszonych gwiazd, które swoim udziałem nadają smaku całej imprezie. W tym roku organizatorzy zdecydowali się na bardzo śmiały ruch i zaprosili zarówno Wieniawę, jak i Królikowskiego.

Wydawać się mogło, że para rozeszła się w zgodzie i przyjaźni, a fakt, że byli kiedyś ze sobą bardzo blisko nie przeszkodzi im w utrzymywaniu przyjaźni. Nawet sama Wieniawa mówiła, że nie wyobraża sobie całkowitego zerwania kontaktu ze swoim ex.

- Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi - mówiła aktorka w wywiadzie z Vivą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozstanie nie było przyjacielskie

Mimo że Wieniawa i Królikowski przez długi czas utrzymywali, że była to obustronna decyzja, to na jaw zaczęły wychodzić niewygodne fakty dotyczące ich życia. Była para notorycznie wbijała sobie w szpile w mediach społecznościowych, a także zaczęła bardzo się obnosić ze swoimi nowymi związkami, podjudzając w sobie wielką zazdrość. Festiwal OFF Camera był tego jak najlepszym przykładem.

Królikowski brylował w otoczeniu nowej partnerki i pozował z nią na ściance, nie móc nachwalić się jej urody i wdzięku. Wieniawa, zdając sobie sprawę z tego, kto będzie na festiwalu, postanowiła wyglądać jak najpiękniej tylko potrafi i udowodnić swojemu byłemu chłopakowi, że dobrze radzi sobie po rozstaniu. O ile doszło do przypadkowego spotkania, o tyle byli zakochani, nie mieli siły, aby się ze sobą przywitać, czy zamienić kilka, czysto kurtuazyjnych grzeczności. Jak widać, emocje, które między nimi są nadal ciążą na sercu zarówno gwieździe Rodzinki.pl, jak i Królikowskiemu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News