Były partner ostro wbił szpilę Julii Wieniawie? Znajomi ujawniają sensacyjne kulisy

Były partner ostro wbił szpilę Julii Wieniawie? Znajomi ujawniają sensacyjne kulisy Źródło: youtube.com/Plejada

Julia Wieniawa będzie miała powody do złości. Jej były chłopak - Antek Królikowski postanowił w ostrych słowach skomentować rozstanie z piękną aktorką, udzielając bardzo osobistego wywiadu, w którym wbił szpilę byłej ukochanej. Takich słów nikt nie mógł się spodziewać.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przez wiele lat tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje młodzi, sławni i związani z filmem wydawali się dla siebie idealnym połączeniem. Niestety, ale miłosna idylla skończyła się w grudniu, a była para - mimo ówczesnych zapowiedzi odejścia w przyjaźni, zaczęła sobie wbijać szpile. Tym razem, po raz pierwszy o swoim związku postanowił opowiedzieć aktor, który powiedział coś, co może być odebrane jako atak względem byłej partnerki.

Julia Wieniawa będzie oburzona. Królikowski odsłania kulisy rozstania

Wiele wskazuje na to, że związek, a przynajmniej, końcowa faza relacji Królikowskiego z Wieniawą była dla niego bardzo męcząca psychicznie. Aktor potrzebował udać się na urlop na Bali, w trakcie którego zbierał siły po dość ciężkim rozstaniu.

- Chciałem zrobić coś dla ciała i głowy, dlatego wyjechałem na indonezyjską wyspę Bali. Tam trochę się uspokoiłem i spojrzałem z dystansem na wszystko. Udało się! Potrzebowałem tego i mam poczucie, że wróciłem silniejszy - oznajmił były ukochany Wieniawy.

Jakby tego było mało, artysta jest już widywany u boku innej dziewczyny, która, jeśli wierzyć rekomendacjom jego znajomych, ma wszystko to, czego nie miała Wieniawa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co przeszkadzało Królikowskiemu w Wieniawie?

Jak się okazuje, rzeczą, która kompletnie przeszkadzała Królikowskiemu w związku z Wieniawą było "parcie na szkło" aktorki. Nie da się ukryć, że gwiazda "Rodzinki.pl" w pewnym momencie starała się zaistnieć na bardzo wielu frontach, a jej obecność na czerwonych dywanach była bardzo częsta. Według znajomych artysty, Kasia, która obecnie się spotyka z byłym partnerem Julii Wieniawy ma być osobą bardzo skromną, postrzegającą świat i wizję przyszłości podobnie jak aktor, a także nie dążyć do sławy za wszelką cenę.

- Jest bystra i zupełnie nie ma parcia na szkło. W dodatku oboje z Antkiem są w bardziej zbliżonym wieku i podobnie widzą przyszłość. Na razie mieszkają oddzielnie, ale rozmawiają już o tym, by to zmienić - opowiadają znajomi aktora w rozmowie z magazynem "Flesz".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmar gwiazdy TVN! W ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie spędziła wiele miesięcy. Lekarze do dziś nie wiedzą, co jej było!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News