Niesamowity debiut Julii Wieniawy. "Spełnienie moich najskrytszych marzeń"

Niesamowity debiut Julii Wieniawy. "Spełnienie moich najskrytszych marzeń" Źródło: Instagram

Julia Wieniawa zyskała popularność dzięki roli Pauliny w serialu pt. "Rodzinka.pl" Jako dziewczyna Kuby Boskiego szybko zyskała serca fanów. Teraz nadszedł jednak czas na nowe wyzwania. Aktorka jest dumna z roli, którą udało jej się dostać.

Julia Wieniawa gości na antenie TVP w familijnym serialu już od 7 lat. Widzowie mogli obserwować zza szklanych ekranów dojrzewanie gwiazdy. Z każdym sezonem przeistaczała się w coraz piękniejszą kobietę, a po wielu latach uznała, że czas na odcięcie się od roli, która przyniosła jej wielką popularność i podjęcie kolejnych wyzwań. W końcu każdy aktor obawia się zaszufladkowania. 

Julia Wieniawa zmieniła swoje życie prywatne, teraz czas na zawodowe rewolucje

Motywacją do rozwoju z pewnością jest dla niej związek z Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Odważna decyzja o oddaniu serca starszemu od niej gitarzyście Afromental wywołała kontrowersje wśród jej fanów. Nikt nie spodziewał się, że Wieniawa wybierze takiego partnera. Część gratuluje parze, inni jednak zarzucają aktorce, że ta próbuje wypromować się na znanym muzyku, obie strony jednak wciąż podkreślają swoją miłość. 

Nic więc dziwnego, że Julia Wieniawa chce położyć kres tego typu plotkom i udowodnić wszystkim, że ma naturalny talent i nie musi wykorzystywać urody, by pozyskiwać kolejne role.

Gwiazda wkrótce zabłyśnie jako prowadząca Polsat SuperHit Festiwal 2019, a już dziś także będzie można obejrzeć debiut Wieniawy w Teatrze Telewizji Polskiej - dostała jedną ze znaczniejszych ról w sztuce Bukowskiego pt. "Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy".

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To ogromny przełom w jej karierze

Akcja spektaklu rozgrywa się w dwudziestoleciu międzywojennym - w klimat tych czasów wprowadzą widzów m.in. stylizacje gwiazdy. Tak aktorka wypowiedziała się na temat granej przez siebie bohaterki:

- Wcielam się w postać Ady. To jedna z pierwszych miłości Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, znanego powieściopisarza dwudziestolecia międzywojennego. Tadeusz bardzo ją kochał, ale z powodu koneksji politycznych i rodzinnych nie mogli być razem. Ta rola to spełnienie moich najskrytszych marzeń. Po raz pierwszy miałam okazję sprawdzić się w wersji teatralnej. W dodatku mogłam cofnąć się w czasie - mówi podekscytowana Wieniawa w "Superexpressie".

Jak się okazuje w dalszej części rozmowy, Wieniawa od dawna czekała na tego rodzaju rolę i będzie to dla niej niezwykle ważne wydarzenie. 

- Dla takich chwil zawsze chciałam być aktorką - zdradziła. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane
  5. Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzeżenia wielkiego banku. Twoje pieniądze są zagrożone

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News