Julia Wieniawa
Fot. YouTube
Wiadomości Pikio - 22 Grudnia 2018

Straszna diagnoza była dla niej wstrząsem. Julia Wieniawa jest nieuleczalnie chora

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda podzieliła się z fanami bardzo przykrymi wiadomościami, które naprawdę ich zmartwiły. Jak się bowiem okazało, gwiazda jest poważnie chora.

Julia Wieniawa od dłuższego czasu konsekwentnie buduje swoją wysoką pozycję w polskim show-biznesie. Aktorka występuje w kolejnych filmach oraz serialach, wypuszcza na rynek piosenki i podpisuje kontrakty reklamowe. Często możemy ją także oglądać na branżowych imprezach, gdzie pozuje do zdjęć z najpopularniejszymi celebrytami.

Julia Wieniawa usłyszała diagnozę. Artystka będzie musiała całkowicie zmienić swe nawyki?

Niestety słabe samopoczucie Wieniawy, na które w ostatnim czasie się uskarżała, okazało się nie być jedynie efektem przepracowania. Młoda artystka wyznała za pośrednictwem swego konta na Instagramie, że lekarze zdiagnozowali u niej niedoczynność tarczycy. Jeżeli więc chce długo cieszyć się dobrą formą, będzie zmuszona zdecydować się na odpowiednie leczenie. - Dowiedziałam się o tym cztery miesiące temu, zauważyłam, że jestem przemęczona, najgorsze jest puchnięcie, najbardziej było to widać u mnie na twarzy. Jeśli chodzi o dietę, moja trenerka mówi, że nie powinnam jeść glutenu. Spróbowałam to i pomagało, ale nie jest łatwo tego przestrzegać. Trudno jest utrzymać dietę ze względu na nieregularny tryb życia. Często jem w barobusie, a tam jedzenie nie jest najzdrowsze - wyznała szczerze Wieniawa, nie ukrywając niczego przed szerokim gronem wiernych fanów.

Jak Julia Wieniawa stara się walczyć o lepsze zdrowie? Sposoby gwiazdy

- Bardzo pomaga mi picie herbaty z pokrzywy, która oczyszcza i dzięki temu woda nie zatrzymuje się w organizmie. Codziennie rano wstaje i mam spuchnięte oczy, nie widać kości policzkowych, to ciężkie w przypadku gdy pracujesz twarzą - dodała także wyraźnie poruszona swoim stanem zdrowia gwiazda.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
Fani niezwykle zmartwili się problemami Wieniawy, która według wielu z nich jest jedną z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia. Sieć wypełniła się różnego rodzaju poradami oraz ciepłymi słowami wobec gwiazdy. Będzie ona oczywiście musiała teraz wyjątkowo zadbać o swe zdrowie, jednak trudno jest uwierzyć w ewentualność, według której znacząco zwolni zawodowe tempo. Być może uda jej się po prostu znaleźć odpowiedni balans i osiągnąć pełną równowagę, by cieszyć się zarówno sukcesami aktorskimi, jak i zdrowotnymi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Szelągowska z partnerem. Fani OSŁUPIELI widząc kim on jest
  3. STRASZNA ŚMIERĆ partnera i ojca córki Wojciechowskiej!
  4. Widzów DDTVN wmurowało! Gwiazdy ujawniły swój związek, nikt tego nie wiedział
  5. Polka obok Rihanny i Kanye Westa na liście 100 najważniejszych influencerów. Kim jest?
  6. To wydarzyło się już 7 lat temu. Wszyscy mówią o tym, co Kate zrobiła u królowej
ZAMIANA
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News