Były Wieniawy szczęśliwie zakochany. Partnerka jednak mu odmówiła

Były Wieniawy szczęśliwie zakochany. Partnerka jednak mu odmówiła Źródło: youtube.com/MarketNews24

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski byli najgorętszą parą polskiego showbiznesu. Ich burzliwy i pełen niedomówień związek stwarzał kontrowersje i liczne plotki, a teraz, gdy są osobno porównania nie ustają. Tym razem poszło o ważny życiowy krok.

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski wiedli wspólne życie i snuli plany przez 2 lata związku. Niestety sielanka skończyła się wraz z nadejściem zimy w 2018 roku. Mimo tak wydawałoby się trwałej i pięknej miłości, nie zdecydowali się na przebywanie ze sobą na co dzień. O co dokładnie poszło?

Julia Wieniawa też kiedyś odmówiła Antkowi

Antoni i Julia pomimo dość poważnego stażu nie podjęli decyzji, by zamieszkać pod jednym dachem. Nie wiadomo, jakie były przyczyny takiego stanu rzeczy - czy zwykłe nieporozumienia, brak gotowości na taką zmianę czy też brak czasu dla samych siebie - można się tylko domyślać.

Aktualnie Antoni Królikowski ma nową dziewczynę, Katarzynę. Bardzo chętnie pokazuje się z nią na salonach, a gesty i uwaga jakimi ją obdarza wskazują na to, że przepadł na dobre. Bardzo chciałby już się ustatkować. O nowościach w związku z chęcią opowiadają ich znajomi.

Katarzyna nie jest gotowa na taki krok

Jak donosi znajoma pary, Antoni postanowił zaproponować przeprowadzkę i wspólne zamieszkanie pod jednym dachem. Dla aktora jest to bardzo ważne, ponieważ uważa, że w takich sytuacjach można najszybciej przekonać się o wadach i zaletach drugiej połówki, poprzez prowadzenie w pewien sposób już wspólnego życia i obserwowanie swoich zachowań w różnych sytuacjach i o różnych porach dnia.

Antoni nie zabrał głosu w tej sprawie, podobnie jak Katarzyna, której nie jest spieszno do zostania celebrytką na miarę Wieniawy.

- Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, by czuła się dobrze w moim towarzystwie. To nie jest tak, że ja się wstydzę tym jak żyję, ale dziś każdy ma prawo dzielić się swoim życiem tak, jak ma na to ochotę - wypowiedział się kiedyś Królikowski.

Bardzo możliwe będzie to, że Antoni wyciągnie wnioski z poprzedniej relacji i już nie będzie chciał aż tak medialnie obnosić się partnerką i wszelkimi rewelacjami.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gienek Loska nadal w śpiączce. Jego stan jest bardzo ciężki
  2. Maciej Kurzajewski w żałobie. Ojciec dziennikarza TVP nie żyje
  3. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. TVN: 44 polskie dzieci jechały na wakacje. Autobus spłonął
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News