Wściekła Wieniawa atakuje Królikowskiego! Burza w sieci

Wściekła Wieniawa atakuje Królikowskiego! Burza w sieci Źródło: yt/Fakt

Julia Wieniawa o rozstaniu z Antkiem Królikowskim mówiła mało. Aktor postanowił podziękować swojej partnerce publikując wideo, na którym podsumował ich wspólne dwa lata. Okazuje się jednak, że dziewczyna postanowiła z nim walczyć w mediach społecznościowych.

Julia Wieniawa nie ma wątpliwości, że rozstanie z aktorem zmieniło nastroje wokół jej osoby. Gdy Antek spędzał Sylwestra w górach, ona bawiła się z koleżankami w Warszawie. Kiedy wielu domyślało się, co było przyczyną konfliktu dwojga, oni starali się zapomnieć o sprawie. Niektórzy wróżyli aktorce nową miłość z Nikodemem Rozbickim. Okazuje się jednak, że zraniona kobieta jest zdolna do wszystkiego.

Co napisała Julia Wieniawa pod postem Królikowskiego? Burza w sieci

Antek Królikowski opublikował zdjęcie ze spotkania z polskimi artystami w Skolimowie. - W Skolimowie w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich na spotkaniu poświątecznym z Jackiem Cyganem i jego poezją - napisał pod zdjęciem Królikowski. Aktorowi towarzyszyli w spotkaniu rodzice. Natychmiast zaczęły się pojawiać pod zdjęciem komentarze, które sugerowały, jak ważne jest wsparcie emerytowanych artystów. Z okazji postanowiła także skorzystać Wieniawa, która napisała dość dziwną wiadomość. - Odpisuj mi na wiadomości a nie udawaj, że twoje życie jest piękne - napisała aktorka. Wiadomość została po chwili usunięta, jednak internauci ją i zauważyli i udokumentowali. Reszta komentarzy również sugeruje, że dwoje nie rozstało się w pokoju. - Wieniawa napisała pod tym zdjęciem kom „odpisuj mi na wiadomości a nie udawaj ze twoje życie jest piękne”... dojrzałe nie ma co - pojawiło się poniżej. - Wiadomo było, że prędzej czy później Julia zrobi dramę. Słaba akcja - napisała internautka. - Najpierw go zostawiła a później zdziwiona że nie odpisuje na wiadomości.. No cóż życie... - czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Myślę, że lepiej pewnych rzeczy nie komentować (właściwie nie trzeba, bo treść owego komentarza mówi sama za siebie i pokazała jego autorkę w nieco innym świetle niż blaski jupiterów), a rzecz między Antkiem i Julią jest wyłącznie ich prywatną sprawą i taką zostać powinna - zauważa użytkownik Instagrama. Pomimo zapewnień o przyjaznym rozstaniu wciąż się okazuje, że Wieniawa nie odpuszcza. Być może nie może się pogodzić z tym, że aktor już nie jest częścią jej życia i stara się żyć normalnie. Julia Wieniawa Instagram/VogulePolandZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Anna Lewandowska i cellulit? Gwiazda właśnie ZSZOKOWAŁA wszystkich na plaży
  4. Justyna Żyła właśnie rozwścieczyła pół Polski. Będzie największą gwiazdą Polsatu
  5. Wyciekły sensacyjne szczegóły Sylwestra z TVN! Wiadomo, co robiła wtedy największa gwiazda
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News