20-letnia Julia Wieniawa zabrała głos ws. śmierci Piotra Staraka. Zwróciła się do rodziny tragicznie zmarłego

20-letnia Julia Wieniawa zabrała głos ws. śmierci Piotra Staraka. Zwróciła się do rodziny tragicznie zmarłego Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa dołączyła do celebrytów, którzy odnieśli się śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który stracił życie na skutek wypadku, do jakiego doszło na jeziorze Kisajno. 20-letnia gwiazda zwróciła się w swoim wpisie do zrozpaczonej rodziny producenta.

Julia Wieniawa również jest zszokowana tragicznymi doniesieniami związanymi z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. 20-letnia celebrytka wyraziła swój smutek związany ze śmiercią gwiazdora i w swoim wpisie zwróciła się do rodziny ofiary. 

Julia Wieniawa wstrząśnięta tragedią 

Julia Wieniawa, tak jak cała Polska, wstrząśnięta jest smutnym finałem poszukiwań słynnego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazdor stracił życie na skutek wypadku motorówki, do którego doszło na jeziorze Kisajno koło Giżycka. 

20-letnia wokalistka jest kolejną osobą pochodzącą z polskiego show-biznesu, która zabrała głos w tej przykrej sprawie. Celebrytka wyraziła swój smutek za pośrednictwem konta na Instagramie. Zdecydowała się również zwrócić do rodziny zmarłego, która pogrążona jest obecnie w rozpaczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Słowa wsparcia dla bliskich ofiary

Informacja o tym, że sprawdził się najgorszy z możliwych scenariuszy w związku z poszukiwaniami Piotra Woźniaka-Staraka, zasmuciła całe, polskie środowisko filmowe. Gwiazdor miał na swoim koncie kilka producenckich sukcesów. Był również postacią bardzo kontaktową, lubianą, która posiadała wielu znajomych w branży. 

Julia Wieniawa, która jest wschodzącą gwiazdą modelingu i aktorstwa, postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Nie wiadomo czy celebrytka znała osobiście zmarłego tragicznie męża Agnieszki Woźniak-Starak, ale ewidentnie ta tragedia ją dotknęła. Z tego powodu postanowiła okazać swoje wsparcie całej rodzinie gwiazdora. 

- Ciężko w to uwierzyć... Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół - napisała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie Julia Wieniawa i dodała do posta czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Rodzina ofiary, która przeżywa teraz pewnie najgorsze momenty swojego życia, z pewnością docenia każdy taki gest wsparcia. Wiadomo, że słowa nie przywrócą życia producentowi, ale być może dla jego bliskich budujące są te wszystkie empatyczne reakcje. Trudno sobie nawet wyobrazić w jakim stanie znajduje się obecnie żona celebryty, prezenterka TVN, Agnieszka Woźniak-Starak, która w tak dramatycznych okolicznościach straciła ukochanego. 

Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  4. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała
  5. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie

Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Następny artykuł