Co się z nią stało?! Julia Wieniawa mocno schudła

Co się z nią stało?! Julia Wieniawa mocno schudła Źródło: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa budzi ogromne zainteresowanie tabloidów i fanów. Każde zdjęcie, które opublikuje w mediach społecznościowych jest dokładnie analizowane. Tym razem uwagę obserwatorów zwróciła szczupła sylwetka, jaką prezentuje młoda gwiazda.

Julia Wieniawa robi oszałamiającą karierę. Trudno przypomnieć sobie gwiazdę, której sława rozwijałaby się w takim tempie w tak młodym wieku. Tymczasem młoda gwiazda jest wszędzie - media zabiegają o wywiady, fotoreporterzy o zdjęcia na ściankach, a paparazzi o jakieś bardziej osobiste ujęcia. Celebrytka, świadoma swej popularności, nie zawodzi fanów i stale dostarcza im nowych wiadomości o sobie. Nie zapomina też o atrakcyjnych zdjęciach. Jedno z nich, które aktorka opublikowała na swoim Instagramie, wywołało lawinę komentarzy.

Julia Wieniawa ma doskonałą sylwetkę

Julia Wieniawa nie narzeka na nudę. Widać to po treściach, jakie publikuje na swoich mediach społecznościowych. Ostatnio chwaliła się zdjęciami z wyjazdu organizowanego przez modną markę zegarków. Obrazki nie kłamią - gwiazda w towarzystwie innych celebrytek bawiła się doskonale. Wśród rozrywek znalazł się także lot szybowcem. Lecz szybownictwo nie jest jedyną aktywnością sportową, jaką zajmowała się aktorka. Wieniawa chwaliła się też zdjęciami z zajęć jogi. Zapewne ćwiczenia te mają na nią doskonały wpływ. Udowodnił to ostatni post, gdzie widać młodą gwiazdę stojącą nad brzegiem jeziora. To, co rzuca się w oczy, to doskonała sylwetka Wieniawy. Aktorka bardzo wyszczuplała.

Fani młodej gwiazdy zachwyceni. "Ale przecineczek"

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy zachwyceni są sylwetką swojej idolki. Trzeba przyznać, że rzeczywiście prezentuje się ona wyjątkowo dobrze. 

- Boziu! Ale przecineczek - zauważa jeden z internautów.

- Szanuję bardzo - czytamy w kolejnym komentarzu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Zabijasz wzrokiem, wprowadzasz w kompleksy, jej jakie geny i jakie poświęcenie. Podziwiam - nie kryje zachwytu kolejna użytkowniczka Instagrama.

- Przepiękna figura. Dieta, odpowiednio dobrane ćwiczenia i sylwetka marzenie - dodaje następny internauta.

Część komentujących doceniła też piękno zachodzącego w tle słońca, a nieliczne głosy próbują dostrzec manipulację i oskarżają gwiazdę o użycie Photoshopa.

A oto zdjęcie, które tak bardzo zachwyciło fanów młodej gwiazdy. Julia Wieniawa w pełnej, szczupłej okazałości:

Źródło: Instagram/juliawieniawa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media nie znały całej prawdy dot. "wyrzucenia" Kurdej-Szatan. Pracownik TVP przypadkiem ujawnił wszystko, będziecie zdziwieni
  2. Benedykt XVI dostał udaru? Watykan zabiera głos ws. niepokojących doniesień
  3. 29-letnia córka Foremniak w ogóle nie pojawiała się w mediach. Jest zupełnie niepodobna do mamy, ogromne zaskoczenie
  4. Ponure doniesienia z Wielkiej Brytanii. Wypadek z udziałem konwoju księżnej Kate

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News