Julia Wieniawa potwierdza. Tymczasowo znika z show-biznesu, wiadomo dlaczego

Julia Wieniawa potwierdza. Tymczasowo znika z show-biznesu, wiadomo dlaczego Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa podjęła kluczową dla siebie decyzję, czego nie zamierzała ukrywać. Oficjalnie poinformowała, że chce na jakiś czas zniknąć ze świata show-biznesu. Fani nie będą zadowoleni.

Julia Wieniawa, choć ma dopiero 20 lat, już może poszczycić się licznymi osiągnięciami. Kampanie reklamowe, role w serialach, dużych produkcjach firmowych, fotomodeling i wiele więcej. Młoda aktorka zbiera cenne doświadczenie, ale ciągłe oferty firm, z których celebrytka chętnie korzysta, niosą za sobą nie tylko same korzyści. To właśnie te mniej przyjemne aspekty natchnęły Julkę do tego, by chwilo zniknąć sprzed blasku fleszy. 

Julia Wieniawa wszystko potwierdziła. Tymczasowo znika z show-biznesu i wiadomo dlaczego 

Ostatnimi czasy, gwiazda "Rodzinki.pl" pojawiła się na premierze filmu animowanego "Salma w krainie dusz", dla którego użyczyła swojego głosu, odkrywając jedną z bohaterek. To był tylko jeden z licznych projektów, jakich się podjęła. Julia Wieniawa, nadal pracuje nad rozwojem swojej kariery, a chcąc utrzymać się u szczytu sławy, nieustannie ma ręce pełne pracy. 

Aktorka krąży między planami zdjęciowymi, a w "wolnych chwilach" oddaje się kolejnej pracy jak: sesje czy kampanie reklamowe. Przy tym wszystkim stara się pamiętać o regularnym prowadzeniu profilu na Instagramie, by utrzymać dobry kontakt z fanami. Jak na 20-latkę ma naprawdę sporo obowiązków, a przy tym znikome ilości czasu dla samej siebie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie jest tajemnicą, że celebrytka miała swego czasu poważne problemu zdrowotne, bowiem nie radziła sobie ze stresem. W takim wypadku chwila wytchnienia jest dla niej wręcz wskazana, jednak Julce trudno jest zagospodarować kilka minut na odpoczynek. W czasie premiery udzieliła wywiadu dla Jastrząb Post, gdzie poinformowała, że podjęła ważną decyzję. 

Nie tylko aby odetchnąć, ale znów nabrać wiatru w żagle, gwiazda opuszcza na jakiś czas kraj, odcinając się od świata show-biznesu. Wieniawa bardzo tego potrzebuje, a na nieziemskim Bali, do którego ma zamiar się udać, będzie ćwiczyła jogę, która w życiu codziennym pomaga jej się wyciszyć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów

2. Doniesienia o tragedii w szkole są druzgocące. Niestety są ofiary śmiertelne i wielu rannych, zwołano pilną naradę dot. bezp. w rosyjskiej szkole

- Jadę na Bali w listopadzie na dwa i pół albo trzy tygodnie na jogę - zdradziła. 

Fani celebrytki mają nadzieję, że wróci do nich pełna energii, a chwilowa przerwa nie stanie się długą rozłąką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PODWYŻKA EMERYTURY i wyrównanie za minione lata dla tysięcy Polaków. Jest projekt ustawy
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Latami ukrywała to przed mediami. Tuż przed ślubem mąż Edyty Górniak zrobił jej świństwo dużo gorsze od zdrady
  4. Ziścił się czarny scenariusz dla Tadeusza Rydzyka. Z jego radiem jeszcze nie było tak źle
  5. Mąż kupił jej BMW. Mężczyznom na parkingu udzieliła najbardziej kobiecej odpowiedzi świata

Źródło: pomponik 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News