TVP oddało Julię Wieniawę? Już niedługo zobaczymy ją w nowym hicie Polsatu

TVP oddało Julię Wieniawę? Już niedługo zobaczymy ją w nowym hicie Polsatu Źródło: youtube.com/NA-KD

Julia Wieniawa porzuci TVP? Jak wynika z najnowszych informacji, już niedługo zobaczymy ją w najnowszym hicie telewizji Polsat. Czyżby młoda gwiazda zrezygnowała ze współpracy z telewizją publiczną? Fani "Rodzinki.pl" nie kryją niepokoju.

Julia Wieniawa może mówić o niezwykle pracowitym roku. Przez ostatnie 12 miesięcy zadebiutowała w roli prowadzącej festiwalu w Sopocie, nagrywała piosenki, a także znalazła nowego ukochanego. Mimo takiego natłoku obowiązków, aktorka niebawem kolejny raz oczaruje zupełnie nowych widzów.

Fani telewizji Polsat będą mieli okazję zobaczyć, jak jedna z nadziei polskiego aktorstwa mierzy się z rolą Ady w serialu "Zawsze warto". Ta propozycja stacji Zygmunta Solorza-Żaka jest prawdziwą odmianą w karierze artystycznej byłej narzeczonej Antka Królikowskiego, lecz czy to znaczy, że już wkrótce zabraknie jej w hitowej "Rodzince.pl"? 

Julia Wieniawa na planie nowego serialu. "Zawsze warto" odmianą w karierze artystki

Do tej pory Wieniawa znana była telewidzom głównie z występowania w "Rodzince.pl", w której wcielała się w rolę dziewczyny Kuby Boskiego. Ta kreacja, będąca komediową i lekką, widocznie przejadła się aktorce, która znana jest z poszukiwania nowych wyzwań zawodowych. Tym razem, artystka wcieli się w roli "dziewczyny na telefon", która jest także samotną matką. A wszystko będzie miało miejsce w telewizji Polsat.

Projekt "Zawsze warto" budzi bardzo duże zainteresowanie, a sama Wieniawa wypowiada się o nim wyłącznie w superlatywach, podkreślając, że jest to dla niej całkowicie nowe doświadczenie. Gwiazda wystąpi u boku znakomitych aktorek, jak chociażby Katarzyna Zielińska, czy Weronika Rosati.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Wieniawa odejdzie z TVP?

W związku z podjęciem pracy na planie Polsatu, Wieniawa jest podejrzewana przez fanów o porzucenie roli w sitcomie telewizji publicznej. Niektórzy twierdzą, że artystka po prostu zmęczyła się swoją dość sielankową postacią, a nowe wyzwanie, wymagające od niej większego kunsztu aktorskiego, jest przez nią bardziej pożądane. Sama Wieniawa jak na razie nie odniosła się jednak do tej plotki i istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że zobaczymy ją już w kolejnym sezonie "Rodzinki.pl", do którego ruszyły właśnie zdjęcia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje roczny chłopczyk. Był synem znanego sportowca. Zginął STRASZLIWĄ śmiercią
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie WŚCIEKLI!
  3. Druzgocące informacje. Ogromny pożar, rodzina gwiazdora TVP straciła dobytek, spłonęły też będące w środku zwierzaki
  4. 4-latek błagał by nie oddawali go rodzicom. Niedługo potem zmarł
  5. 22-latka wysłała rodzicom zdjęcie z kompromitującym, intymnym szczegółem. Reakcja jej ojca jest powalająca
  6. Skandaliczne słowa bp Frankowskiego. "Idzie na Polskę potop genderyzmu"

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News