Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki

Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w bardzo krótkim czasie stała się jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju, okazuje się jednak, że nie wszystko w jej życiu jest idealne. Fani martwią się o stan jej zdrowia, bowiem choroba znowu dała wyjątkowo złe znaki.

Julia Wieniawa przeżywa właśnie rozkwit swojej kariery. Zaczyna odnosić coraz większe sukcesy w karierze aktorskiej, a jeżeli chodzi o modeling, bezustannie otrzymuje gigantyczną liczbę propozycji. Dziewczyna angażuje się w tyle rzeczy, że nie ma czasu na odpoczynek. Media donoszą, że ten intensywny i wyczerpujący tryb życia ma negatywny wpływ na stan jej zdrowia, a choroba daje o sobie znać. 

Julia Wieniawa prowadzi wyczerpujący tryb życia

Julia Wieniawa większość czasu spędza teraz na różnego rodzaju planach - filmowych albo reklamowych. Nie jest również tajemnicą, że młoda gwiazda cierpi na groźną chorobę Hashimoto. Jeżeli chodzi o tę dolegliwość, należy stosować się do bardzo rygorystycznej diety i odpowiednio dbać o swój tryb życia, co dla aktywnej gwiazdy na pewno nie jest łatwe. 

Młoda celebrytka prowadzi obecnie jest tak zabiegana, że media martwią się o to, że szalone tempo jej kariery odbije się na jej zdrowiu. Szczególnie w obliczu ciążącej na niej diagnozie związanej z chorobą tarczycy. Choroba już kilkukrotnie dała jej złe znaki, lecz w ciągłym biegu ciężko jest zadbać o to, by takie sytuacje się nie powtarzały. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choroba daje o sobie znać

Julia Wieniawa od jakiegoś czasu korzysta z cateringu dietetycznego, dzięki któremu udało jej się zrzucić parę kilogramów. Aktorka bardzo pilnuje swojej wagi, bo ma świadomość tego, że osoby dotknięte chorobą Hashimoto mają tendencję do tycia, co w jej branży często może być poważnym problemem. Media niepokoją się jednak o zdrowie młodej celebrytki. Według nich gwiazda je zdecydowanie za mało.

Okazuje się, że Wieniawa stara się nie przekraczać 1500 kcal dziennie. Wyeliminowała ze swojej diety niektóre produkty.

-Jak już wspominałam - nie jem glutenu, laktozy i soi. Oprócz tego staram się jeść regularnie posiłki i nie przekraczać 1500 kcal dziennie - wyjawiła na swoim Instagramie celebrytka w odpowiedzi na pytanie fana. 

Aktorka również dba o codzienne trenowanie swojego ciała. Biorąc pod uwagę intensywny tryb życia gwiazdy, 1500 kcal dziennie, może nie wystarczyć. Fani martwią się, że ta restrykcyjna dieta będzie miała negatywny wpływ na zdrowie ich idolki. Miejmy nadzieję, że nie doprowadzi jej to do zaburzeń odżywiania, co w połączeniu z chorobą może mieć bardzo niedobre konsekwencje. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  4. Oto gdzie pochowano Annę Przybylską. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News