Szokujące zdjęcie piersi Julii Wieniawy w sieci. Tak wyglądają naprawdę? Ten widok wbija w ziemię

Szokujące zdjęcie piersi Julii Wieniawy w sieci. Tak wyglądają naprawdę? Ten widok wbija w ziemię Źródło: screen youtube.com/Fundacja OFF CAMERA

Julia Wieniawa na bieżąco publikuje na portalach w mediach społecznościowych swoje zdjęcia, aby zaspokoić ciekawość swoich fanów. Jednak jedna z ostatnich fotografii wzbudziła wiele pytań wśród internautów. W komentarzach rozpoczęła się prawdziwa dyskusja na temat piersi aktorki.

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Młoda i przepiękna aktorka skupia na sobie spojrzenia zarówno mediów, jak i internautów, którzy wprost oblegają jej profil na Instagramie. Nie da się ukryć, że jest on pełny bardzo zmysłowych zdjęć, naprawdę potrafiących zawrócić w głowie.

Jednak pod jednym z opublikowanych przez aktorkę fotografii, rozpętała się prawdziwa dyskusja, której tematem były jej piersi. Intenrauci dostrzegli jeden szczegół, który nie dawał im spokoju. Wielu z nich się zastanawiało, czy naprawdę tak wygląda dekolt ich ulubionej gwiazdy? W całą dyskusję włączyła się też sama Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa dyskutuje o swoich piersiach

Nie da się ukryć, że gwiazdy muszą bardzo uważać, publikując zdjęcia w Internecie. W końcu patrzą na nie tysiące par oczu i nawet jakaś drobna niedoskonałość bez wątpienia zostanie bardzo szybko zauważona. Tak było i w tym wypadku, kiedy Julia Wieniawa wrzuciła zdjęcie ze swojego powrotu do pracy po tegorocznym Openerze.

Aktorka pochwaliła się swoją wyraźną opalenizną i nie da się ukryć, że jak zawsze wyglądała zjawiskowo. Jednak uwagę internautów przykuł pewien szczegół, który został dostrzeżony na piersiach aktorki. Chodzi dokładniej o tajemnicze paski, które pojawiły się na dekolcie Wieniawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natychmiast rozpoczęła się długa dyskusja dotycząca tego, skąd się wziął ten niecodzienny detal. Teorii powstała cała masa. Jedni mówili, że to rozstępy, inni, że to ślad po biustonoszu. Kolejni twierdzili, że to ślad po taśmie, na której trzyma się sukienka. W pewnym momencie stwierdzono również, że mogą to być ślady po palcach ukochanego aktorki, czyli muzyka Barona.

 - Żaden Photoshop... To ślady po paluchach Barona - pisze jedna z internautek.

 - Wygląda na rozstępy. Albo sukienka jest przyklejona na taśmie i skóra się pomarszczyła - czytamy.

Oczywiście pojawiły się również głosy, że tajemnicze paski to pozostałość po obróbce zdjęcia, jednak czy naprawdę piersi aktorki tak właśnie wyglądają? W całą dyskusję włączyła się również sama Julia Wieniawa, która skrupulatnie przejrzała wszystkie zdjęcia z tej serii na swoim telefonie i doszła do zaskakującego odkrycia.

 - Zagadka rozwiązana- to cień pędzli do makijażu, które stały na blacie lol. Bo sprawdzałam każde zdjęcie z tej serii w telefonie i wszystkie miały te paseczki - odpowiedziała aktorka.

Julia Wieniawa fot. instagram.com/Julia Wieniawa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  4. Oto gdzie pochowano Annę Przybylską. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News