Julia Wieniawa pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Zdjęcie podbija sieć

Julia Wieniawa pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Zdjęcie podbija sieć Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa nieustannie jest na językach wszystkich, szczególnie przez swój nowy związek ze sporo starszym partnerem. Wiele osób zastanawia się, czy tym razem będzie to długi związek zakończony ślubem. Choć spekulacji z dnia na dzień pojawia się coraz więcej, zupełnie nikt nie spodziewał się, że 20-latka nagle opublikuje zdjęcie swojego ciążowego brzucha.

Julia Wieniawa doszczętnie zaskoczyła swoich obserwatorów, gdy w mediach społecznościowych zamieściła swoje zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Co więcej, zdaje się on być naprawdę sporych rozmiarów. W sieci wybuchło ogromne poruszenie wokół fotografii. Internauci szeroko komentowali to, co opublikowała ich ulubienica. 

Julia Wieniawa w ciąży? 

Na jednym z ostatnich Insta Story Julii Wieniawy, pojawiło się kilka jej zdjęć, na których ta prezentuje swój ciążowy brzuch. Choć nie jest tajemnicą, że wielu jej fanów z niecierpliwieniem czekało na ten moment, te fotografie były dla nich ogromnym zaskoczeniem. Od razu można było zauważyć jednak, że brzuch nie do końca jest jej, co mogło wydać się naprawdę zastanawiające. Tylko co po niektórzy internauci dobrze wiedzieli o co chodzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszystko za sprawą serialu 

W instagramowej relacji mogliśmy zauważyć bowiem fragmenty jednego z ostatnich odcinków serialu "Rodzinka.pl", w którym Julia Wieniawa gra dziewczynę Kuby. Ci, którzy mieli okazję zobaczyć ten odcinek w telewizji, zapewne dobrze znają tę scenę. Grana przez 20-latkę Agata, wychodząc z pokoju swojego chłopaka, spostrzegła na podłodze piłkę i w kilka sekund włożyła ją sobie pod sweterek. Wykrzykiwała przy tym "Jestem w ciąży!". Sytuacja była o tyle bardziej zabawna, że podczas małego żartu bohaterki obok w kuchni znajdowała się wówczas mama Kuby, która słysząc takie słowa z ust młodej dziewczyny po prostu zemdlała. 

Choć całość była naprawdę zabawna, dla niektórych wielkim rozczarowaniem był fakt, że Julia Wieniawa tak naprawdę nie jest w ciąży. Nie zbrakło jednak osób, które zdecydowanie odetchnęły z ulgą, zwracając przy tym szczególną uwagę na to, że aktorka ze swoim obecnym chłopakiem jest naprawdę bardzo krótko. Zapewne sama Wieniawa jest spokojna, że ciążowy brzuch to tylko jedna serialowa scena. 

instagram/juliawieniawa/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Biedronka zmieniła sposób płatności! Starsze osoby mocno się zdziwią
  4. Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy
  5. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  6. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu