Wieniawa płakała przez 2 dni, teraz ujawnia wszystko. Skrzywdzili ją po festiwalu w Sopocie

Wieniawa płakała przez 2 dni, teraz ujawnia wszystko. Skrzywdzili ją po festiwalu w Sopocie Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa niedawno zadebiutowała jako konferansjerka na festiwalu SuperHit Festiwal w Sopocie. Aktorka dała z siebie wszystko, jednak po wydarzeniu strasznie ją skrzywdzono. Płakała 2 dni, aż w końcu odważyła się wszystko wyjawić.

Julia Wieniawa od jakiegoś czasu jest top gwiazdą w Polsce. Gra w serialach i filmach, a prócz tego nagrywa muzykę i reklamuje liczne produkty. Niedawno zadebiutowała na festiwalu w Sopocie jako prowadząca, lecz spotkało ją tam coś strasznego. 

Julia Wieniawa dała z siebie wszystko jako prowadząca festiwal

Od 24 do 26 maja w Sopocie trwał festiwal organizowany przez Polsat, SuperHit Festiwal. Podczas niego można było usłyszeć największe przeboje nadchodzącego lata i zobaczyć najlepszych artystów z Polski. Pierwszy raz jako prowadząca pojawiła się tam Julia Wieniawa. Obok Maćka Rocka i Oli Kot zapowiadała kolejne występy i umilała czas widzom. Jak sama twierdzi, poszło jej dobrze.

-Moim zdaniem, jak na pierwszy raz w życiu, prowadząc cokolwiek poszło mi naprawdę dobrze. Nie walnęłam żadnej gafy, dykcję miałam w porządku, nie darłam się, każdy mnie rozumiał. Wydaje mi się, że nie przekręciłam żadnego nazwiska - mówi o swoim debiucie gwiazda. 

Jak dodaje, stres był ogromny, jednak wsparcie najbliższych i ciepłe słowa organizatorów pomogły jej przełamać strach i wystąpić przed sopocką widownią. Niestety po całym wydarzeniu została strasznie skrzywdzona przez internautów - wielu stwierdziło, że nie poradziła sobie w nowej roli. Posypały się bardzo negatywne komentarze, przez które celebrytka płakała 2 dni. Dopiero teraz dała radę o wszystkim opowiedzieć w mediach. 

Julia Wieniawa przez dwa dni płakała przez komentarze hejterów

Już kilka godzin po festiwalu pojawiły się negatywne komentarze dotyczące występu Julii. Wiele osób stwierdziło, że nie dała rady i zepsuła cały festiwal. Padło wiele ostrych słów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

-Tragedia. Ma strasznie irytujący głos. Absolutnie tam nie pasowała - napisał jeden z internautów. 

-Julia Wieniawa to porażka. Drze się jak w piaskownicy. Ani to głosu, ani prezencji. Wstyd. Dziewczę chce się wybić, ale do tego potrzeba choć trochę talentu - brzmiał kolejny komentarz.

-Zniknij proszę-dodała kolejna osoba. 

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Julia Wieniawa faktycznie lekko odstawała od bardziej doświadczonych prowadzących, którzy jej towarzyszyli. Kilka razy nie zapanowała nad mimiką i za bardzo podniosła głos, jednak to był jej debiut i nie zasłużyła na tak ostre słowa. Jak powiedziała Wieniawa, było jej niezmiernie przykro i kilka dni przepłakała. Nie mogła się pogodzić  z tak ostrą krytyką.

-Było mi przykro, było mi bardzo przykro (...) Dwa dni miałam bardzo zepsute i trochę łez się wylało-powiedziała Julia w najnowszym wywiadzie.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Sławomir z żoną okłamali fanów! Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw
  5. Podstawowy produkt polskich sklepów wywołuje nowotwór. Jest silnie rakotwórczy
  6. To straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiem

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu