Jest afera w "Tańcu z gwiazdami". Program jeszcze się nie zaczął, a informacje zza kulis już porażają

Jest afera w "Tańcu z gwiazdami". Program jeszcze się nie zaczął, a informacje zza kulis już porażają Źródło: Wikimedia Commons Serecki CC4.0

Julia Wieniawa jest jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Show jeszcze się nie rozpoczął, a już zrobiło się o nim głośno. Wszystko przez zatargi między uczestnikami.

Julia Wieniawa przez wielu jest uznawana z jedną z faworytek nowej edycji show "Taniec z gwiazdami". Aktorka bez wątpienia nie ma łatwego zadania. Niestety samo uczestnictwo w programie nie jest największym zmartwieniem. Pozostałe gwiazdy przygotowujące się do tego wyzwania nie patrzą przychylnie na młodą aktorkę.

"Taniec z gwiazdami" i podziały uczestników

Julia Wieniawa wraz z innymi gwiazdami weźmie udział w jedenastej edycji programu emitowanego na antenie telewizji Polsat. Nie da się ukryć, że "Taniec z gwiazdami" cieszy się ogromną popularnością. Widzowie chętnie śledzą poczynania osób ze świata show-biznesu na parkiecie.

Oczywiście uczestnictwo w tym programie wiąże się z koniecznością odpowiednich przygotowań. Jednak wśród gwiazd pojawił się pewien podział. Kością niezgody okazała się Julia Wieniawa. Czy przyjazna atmosfera z jaką zetknęliśmy się w poprzednich edycjach, jest już się przeszłością?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Julia Wieniawa jest faworyzowana

Nie da się ukryć, że młoda aktorka przez wielu uznawana jest za faworytkę programu "Taniec z gwiazdami". Z otoczenia uczestników dochodzą jednak niepokojące głosy dotyczące ich podziału. Okazuje się, że Julia Wieniawa nie integruje się z pozostałymi gwiazdami. Napięcie pojawia się również z drugiej strony.

Pozostali uczestnicy mają obniżone morale przed programem. Zdaniem niektórych jest to spowodowane tym, że Julia Wieniawa jest mocno faworyzowana. Nie da się ukryć, że gwiazda wzbudza spore zainteresowanie swoim uczestnictwem w tym programie. Sama aktorka czuje z tego powodu spory stres, do czego sama się przyznaje.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
2. Ojciec obecny przy porodzie zdradził, co najbardziej go zaskoczyło. Lista jest naprawdę długa

Niewykluczone, że te zakulisowe konflikty przyczynią się do tego, że każdy z uczestników da z siebie wszystko podczas występów. Będzie można się o tym przekonać już niedługo, ponieważ jedenasta edycja programu "Taniec z gwiazdami" rozpoczyna się dzisiaj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?
  2. Mały Wojtuś walczy z nowotworem. Jego rodzice błagają o pomoc
  3. Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)
  4. Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na porażające wyznanie. Jej słowa przeszywają do szpiku kości, straszne
  5. Przemoc domowa i alkoholizm były jej codziennością. Katarzyna Dowbor nie mogła dłużej stać bezczynnie i ruszyła na pomoc
  6. Polacy się nią zajadają. Jest pełna szkodliwych toksyn i niebezpieczna dla zdrowia
  7. Zjedzenie hitowego produktu może być niebezpieczne dla zdrowia. Lepiej wyrzucić go do śmieci

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News