Wielki dramat Wieniawy, w chwilę straciła astronomiczne pieniądze. Bardziej boli jednak upokorzenie

Wielki dramat Wieniawy, w chwilę straciła astronomiczne pieniądze. Bardziej boli jednak upokorzenie Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa choć nieustannie cieszy się wielką popularnością, w ostatnim czasie zdecydowanie nie ma najlepszej passy. Zaledwie kilka dni temu media obiegły informacje, że celebrytka straciła kontrakt, który wart był prawdziwe krocie Teraz 20-latka doświadczyła czegoś jeszcze gorszego. To prawdziwe upokorzenie.

Julia Wieniawa w ostatnim czasie nie ma najlepszych dni. Wszystko wskazuje na to, że porażka pogania porażkę i młoda celebrytka wciąż zmaga się z jakimiś problemami. Dopiero co straciła niezwykle dochodowy kontrakt, a teraz przeżyła spore upokorzenie. Co gorsza, nieprzyjemne słowa padły ze strony jej byłego już pracodawcy.

Julia Wieniawa straciła spore pieniądze 

Dosłownie kilka dni temu, media aż zaczęły huczeć na wieść, że jedna z lepszych marek, rozwiązuje współpracę z 20-latką. Okazało się, że to firma Deichmann postanowiła zrezygnować z celebrytki. Gwiazda serialu "Rodzinka pl" była ich ambasadorką już od roku i od tego czasu zrobiła naprawdę wiele kampanii, promujących ich obuwie. 

Kontrakt pozwolił zarobić aktorce naprawdę spore pieniądze, z którymi teraz będzie musiała się pożegnać. Warto wspomnieć, że gwiazda, zostając twarzą marki Deichmann, wskoczyła na miejsce Margaret, która niewiele wcześniej sama pełniła tę rolę. Współpraca była nie tylko bardzo dochodowa, ale przede wszystkim pozwalała Julii rozwijać skrzydła między innymi jako modelka, ale i aktorka, przez co informacja o zakończeniu współpracy, była dla niej zapewne jeszcze bardziej druzgocząca.  

20-latka przeżyła prawdziwa upokorzenie 

Okazało się, że może być coś jeszcze o wiele gorszego od zerwania kontraktu i Julia Wieniawa właśnie tego doświadczyła. Nie jest tajemnicą, że aktorka ma chrapkę na zrobienie kariery również poza granicami naszego kraju. Jej były już pracodawca, w dość bezpośredni sposób skwitował jej aspiracje, jednoznacznie uznając ją za lokalną gwiazdkę.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- W minionym roku podpisaliśmy z Julią Wieniawą roczny kontrakt, który kończy się w lipcu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. W kolejnym sezonie - w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann - będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną - powiedział przedstawiciel marki Deichmann.  

Młoda gwiazda zapewne nie spodziewała się takich słów, które nie są najprzyjemniejsze. Aktorka jednak nie odniosła się jeszcze publicznie do ostatnich wydarzeń, choć nie wykluczone, że niebawem może to nastąpić.  

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Wiadomości z ostatniej chwili: polska policja podnosi alarm. Morderca na wolności, uważajcie na siebie jest NIEBEZPIECZNY
  4. Załamanie nerwowe niewyobrażalnie zmieniło Rynkowskiego. Teraz legenda polskiej muzyki cierpi
  5. 2 lata temu Polka przestała myć zęby. Efekt? Dziś mówi o nim cały świat
  6. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz    

Źródło: natemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu