Julia Wieniawa zdradza co jej się nie podoba u mężczyzn. To dlatego zostawiła Barona?

Julia Wieniawa zdradza co jej się nie podoba u mężczyzn. To dlatego zostawiła Barona? Źródło: Wikipedia/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to młoda aktorka, która skupia no sobie uwagę polskiego społeczeństwa. W szczególności, jeśli na tapet brana jest kategoria pt.: "związki". Gwiazda mówi, czego nie lubi w facetach i dlaczego unika znienawidzonych symptomów jak ognia.

Julia Wieniawa ma na swoim koncie publiczny związek z Antonim Królikowskim oraz nie dawno zakończoną relację z Baronem. Partnerzy spotykali się ze sobą przez kilka miesięcy i niespodziewanie przerwali dotychczasową idyllę. W wielu wywiadach Wieniawa mówiła o tym, że rozstała się w przyjaźni.

- Przyjacielskie stosunki, to klucz do pozytywnych rozstań. Bo związki powinny się rodzić z przyjaźni - mówiła aktorka.

Julia Wieniawa zdradza, czego nie lubi w facetach

Po nieudanym romansie aktorka najprawdopodobniej nie szuka kolejnego partnera do związku. Zdarza się jednak, że na ten temat rozmawia z kolorowa prasą. Aktorka szczerze przyznaje, że mężczyźni, którzy przesadzają na punkcie swojego wyglądu nie mają u niej szans. W rozmowie z "Faktem" mówi:

- Narcyzm to cecha, u faceta, która sprawia, że nigdy się nim nie zainteresuję. Nie lubię, jak facet za bardzo dba o swój wizerunek i wygląd. Lubię jak ma swój styl, ale nie lubię, jak chodzi do kosmetyczki i osiem razy pyta, czy dobrze wygląda. To strasznie niemęskie - mówiła aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Skoro Wieniawa jest pewna tego, co jej przeszkadza, może teraz jej wybór co do partnerów będzie bardziej trafiony. Możemy się tylko domyślać, kogo gwiazda ma na myśli, mówiąc te słowa. Nie ma jednak pewności czy chodziło o Aleksandra Barona, czy Antoniego Królikowskiego. Zapewne sama musiała doświadczyć "męskiego narcyzmu" na własnej skórze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Julia Wieniawa przyznała jakie cechy najbardziej pociągają ją w mężczyznach

Jakich mężczyzn szuka Julia Wieniawa? Z licznych wypowiedzi aktorki wynika, że facet powinien mieć przede wszystkim charyzmę, czyli to magiczne "coś" co sprawia, że kobieta do niego lgnie. Ważnym aspektem jest również poczucie humoru, wyrazisty styl i pewność siebie. To właśnie te cechy musi mieć kandydat ubiegający się o względy Julii Wieniawy. Nie wiemy, jakie będą kolejne związki znanej aktorki, może tym razem będzie je próbować zachować tylko dla siebie. Możliwe, że zniknie społeczna presja, która domaga się ideałów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Polityka" wchodzi do kin. Ile na filmie zarobi Patryk Vega?
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Reforma edukacji w praktyce. Zdjęcie planu lekcji, które krąży za sieci, mówi samo za siebie
  4. Joanna Senyszyn podsumowała abp. Gądeckiego. "Największy smród poszedł z jego homilii"
  5. Kupiła nowe spodnie przez internet. Kiedy przymierzała je po raz pierwszy na chwilę zamarła. Znalazła w kieszeni ohydną rzecz

Źródło: Jastrzab Post 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu