Julia Wieniawa miała koszmarny wypadek. Niepokojące doniesienia z planu hitowego serialu Polsatu

Julia Wieniawa miała koszmarny wypadek. Niepokojące doniesienia z planu hitowego serialu Polsatu Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu "Zawsze warto". Podczas kręcenia jednej ze scen polała się krew. Kolega aktorki spowodował bolesny incydent.

Julia Wieniawa gra jedną z głównych ról w hicie telewizji Polsat "Zawsze warto". Jak się okazało, na planie serialu doszło do makabrycznych scen. Aktorka uległa poważnemu wypadkowi. Kolega gwiazdy przez przypadek wyrządził jej bardzo bolesną krzywdę. Jak przyznali uczestnicy zdarzenia, polało się dużo krwi.

Julia Wieniawa przeżyła trudne chwile na planie serialu

Gwiazda w nowym serialu Polsatu wciela się w prostytutkę z trudną przeszłością. Grana przez Wieniawę postać Ady ma zaledwie 22 lata, a jako nastolatka wzięła ślub i urodziła dziecko. Kreowana przez aktorkę bohaterka nosi dość wyzywające stylizacje i dobiera odważną biżuterię. Podczas kręcenia jednej ze scen to właśnie przez kolczyk aktorki i nieostrożność jej kolegi z planu, doszło do koszmarnego wypadku. 

Mariusz Bonaszewski, który razem z aktorką kręcił jedną ze scen niechcący zahaczył o kolczyk aktorki. Jak przyznał kolega gwiazdy, przypadkiem włożył rękę w jej duży kolczyk w uchu. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zupełnie niechcący włożyłem rękę w jej duże kółko w uchu. Byłem przekonany, że to jest tylko klips, a nie duży kolczyk. No i rozerwałem jej całe ucho. To makabra! Tym bardziej, że potem trzeba było to kontynuować, więc zrobić drugą dziurkę jeszcze raz i grać dalej. Potem się ma rodzaj takiego napięcia, że ja przecież naprawdę nie chciałem - przyznał w rozmowie z "Polsat News" Mariusz Bonaszewski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Jak podkreślił Bonaszewski, po rozerwaniu ucha polało się bardzo dużo krwi. Choć sytuacja wyglądała dramatycznie, zdjęcia musiały być kontynuowane. To był bardzo trudny dzień nie tylko dla samej aktorki, ale także dla jej kolegi. Swoją nieostrożnością spowodował bolesną kontuzję u koleżanki z planu, przez co było mu bardzo głupio. Na szczęście sytuacja została opanowana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. REWOLUCJA w emeryturach! Świadczenie już nawet dla 53-latków
  2. Anja Rubik trafi do więzienia? Wszystko przez nową, ABSURDALNĄ ustawę, która trafi do Sejmu. Będziecie w szoku
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

źródło: Radio Zet

Następny artykuł