Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje wieloletni poseł

Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje wieloletni poseł Źródło: pikio.pl

Józef Gruszka nie żyje. Wieloletni poseł na sejm odszedł nagle, co uniemożliwiło godne pożegnanie wielu bliskim osobom. Potworne informacje obiegły media, po których Polacy pogrążyli się w żałobie. Nikt nie mógł przewidzieć, że dojdzie do takich zdarzeń.

Józef Gruszka był niesamowitym i inteligentnym człowiekiem. Zawsze starał się być profesjonalny w tym, co robił, wytrwale dążył do wyznaczonych celów i z każdym zadaniem stawiał sobie coraz wyżej poprzeczkę. Smutna wieść o jego śmierci zupełnie niespodziewanie dotarła do mediów, budząc żal. Kondolencje dla rodziny napływają z wielu stron. 

Ogromna strata. Nie żyje Józef Gruszka 

Jak wynika z informacji przekazywanych przez Polsat News, odszedł od nas wieloletni poseł na sejm RP z ramienia PSL i pierwszy przewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Józef Gruszka. Zmarł dziś w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim. Portal przypomina, że Gruszka był też wiceprezesem, a potem prezesem zarządu wojewódzkiego PSL w Kaliszu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jego śmierć zaskoczyła wszystkich. Rozrywający serce wpis dotyczące odejścia Gruszki pojawił się m.in. na Facebooku wicemarszałka województwa wielkopolskiego, Krzysztofa Grabowskiego. Internauci są w szoku. Wiadomo, że Józef Gruszka zmagał się z problemami zdrowotnymi. Z doniesień Polsat News wynika, że wieloletni poseł na Sejm RP z ramienia PSL przeszedł jakiś czas temu udar mózgu, który wynikać miał z "naturalnych zmian chorobowych, związanych m.in. z nadciśnieniem". Zmarł w wieku 73 lat. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, już się zaczęło. Trąba powietrza uderzyła w jedno województwo, są porażające nagrania

2. Zachodnie media piszą o Łukaszu Szumowskim. Minister nie będzie zadowolony, gdy przeczyta

- W Szpitalu w Ostrowie Wlkp. zmarł nad ranem w wieku 73 lat wieloletni poseł na Sejm RP, pierwszy przewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Józef Gruszka. Był szefem struktur wojewódzkich PSL woj. Kaliskiego oraz szefem komisji śledczej ds. Orlenu. Głębokie wyrazy współczucia dla najbliższych - czytamy we wpisie Krzysztofa Grabowskiego opublikowanym na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne, okropny widok pod Biedronką wywołał ogromną aferę, wyciekły porażające zdjęcia. Do utylizacji trafił ogrom zmarnowanej żywności
  2. Piorunujący nokaut na gali UFC. Zawodnik padł sztywny na matę (WIDEO)
  3. Dopiero po latach ujawniono największy sekret Jolanty Kwaśniewskiej. Ukrywała jeden fakt, Polacy o niczym nie mieli pojęcia
  4. Policjant zatrzymał kobietę i spytał, gdzie ma maseczkę. Odpowiedź przechodzi najśmielsze oczekiwania
  5. Mało kto wie o nowych przepisach, ustawa już na biurku prezydenta. Wielu może się mocno zdziwić
  6. Ujawniono nieznane fakty na temat Jolanty Kwaśniewskiej. Była pierwsza dama ma swoje tajemnice

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News