Czy Jon Snow weźmie ślub z Daenerys? To mogłoby zakończyć konflikt

Czy Jon Snow weźmie ślub z Daenerys? To mogłoby zakończyć konflikt Źródło: youtube.com/GameofThrones

Jon Snow i Daenerys - przyszłość tej pary nadal jest zagadką dla widzów. Czy pomimo nowych informacji dotyczących pochodzenia Jona nadal mogą ze sobą być, czy przekreśli to szanse na ich "i żyli długo i szczęśliwie"? Wszystko jest jeszcze możliwe!

Jon Snow i Daenerys to jedna z par, które fani łączyli ze sobą na długo przed ich spotkaniem na ekranie. Czy teraz, gdy dowiedzieliśmy się w końcu czegoś więcej o prawdziwym pochodzeniu Króla Północy, ich związek jest zagrożony? Odpowiedź na to pytanie jest bardziej skomplikowana niż się wydaje...

Jon Snow i Ygritte - serialowi kochankowie wzięli ślub w prawdziwym świecie, śmierć nie mogła ich rozłączyć

Jedno jest pewne - przygoda w Grze o Tron dla wielu bohaterów nie kończy się dobrze - bo tak chyba można nazwać nagłą i brutalną śmierć. Od drugiego do czwartego sezonu serialu mogliśmy przyglądać się rozwijającemu się romansowi Jona, członka Nocnej Straży, i Ygritte - kobiety należącej do jednego z plemion mieszkających za Murem. Niestety ta historia nie skończyła się dobrze - Ygritte została przestrzelona strzałą przez Olly'ego, który myślał, że w ten sposób ratuje Jona z opresji. 

Na szczęście w prawdziwym życiu relacja ta ma trochę inne, szczęśliwe zakończenie. Po wielu godzinach razem na planie para wpadła sobie w oko i zaczęła się spotykać. Nie skończyło się na zwykłych randkach - po jakimś czasie aktorzy ogłosili oświadczyny i wzięli ślub 23 czerwca 2018 roku.

Jon Snow - ślub z Daenerys się odbędzie?

Od samego początku serialu wiele osób miało nadzieję, że ich dwie ulubione postaci - Jon Snow i Daenerys Targaryen - będą w końcu razem. Potwierdzać to mogły słowa autora książek, G.R.R. Martina:

- [Powiedział] "To wszystko kręci się wokół Dany i Jona". Zaskoczyły mnie te słowa, myślałem wtedy, kurczę, Robb Stark będzie pewnie następnym królem. Ale kto wie dokąd zmierza ta historia? Ale dla niego było to zupełnie jasne, w całej zawiłej fabule najważniejszym wątkiem był związek Daenerys i Jona - wspominał swoje rozmowy z pisarzem jeden z reżyserów serialu, Alan Taylor.

Wydawało się, że wszystko zmierza w odpowiednim kierunku - Daenerys i Jon byli już sprzymierzeńcami, mieli razem walczyć z Nocnym Królem o Winterfell. Ich scena łóżkowa była spełnieniem marzeń wielu widzów. Niestety, słodycz spełnienia ich teorii została zmącona inną nowiną - w tym samym odcinku okazało się, że Jon jest tak naprawdę członkiem rodu Targaryenów, bratankiem Daenerys. 

Dla wielu osób był to moment, kiedy przekreślili możliwość związku dwójki głównych bohaterów. Ale w Grze o Tron możliwe jest wszystko - przecież Cersei i Jaimie Lannisterowie przez wiele lat pałali do siebie wielką miłością, mieli nawet razem dzieci. Z resztą ród Targaryenów znany był z tego, że kazirodztwo było traktowane raczej lekko - ważniejsza była czystość krwi i zapewnienie potomków. Może więc, przynajmniej w uniwersum Martina, nie wszystko jest stracone dla Dany i Jona? Pozostaje tylko pytanie - czy w takich okolicznościach fani nadal chcą, aby byli oni razem?

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Jak się skończy Gra o Tron? Teorie fanowskie są niesamowite
  2. Gdzie można oglądać Grę o Tron online? Przedstawiamy wszystkie platformy
  3. Ile kosztuje los Eurojackpot? Loteria może zmienić wasze życie
  4. Ile lat ma Maisie Williams? Po łóżkowej scenie w Grze o Tron wybuchły kontrowersje
  5. Kiedy obejrzymy trzeci odcinek Gry o Tron? Nie można się doczekać
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News