jolanta kwaśniewska_po
yt/Wideoportal
Anna Maria Guziewska - 25 Grudnia 2018

Kariera męża zniszczyła jej życie? Jolanta Kwaśniewska ujawnia po latach

Jolanta Kwaśniewska jest jedną z najlepiej wspominanych pierwszych dam w historii. Kobieta wciąż pojawia się w mediach i komentuje aktualne nastroje panujące w polskiej polityce. Nierzadko jest pytana o to, czy sama chciałaby zawalczyć o fotel prezydenta. W jednym z wywiadów szczerze przyznała, jak kariera jej męża zmieniła jej życie.

Jolanta Kwaśniewska nie znika z mediów. Wszystko za sprawą dość czynnego udziału na scenie dyskusji publicznych. Żona byłego prezydenta komentuje działania kobiet, marsze, a także decyzje aktualnego rządu. W jednym z ostatnich wywiadów postanowiła ujawnić, w jaki sposób sława męża wstrząsnęła jej życiem.

Co Jolanta Kwaśniewska powiedziała o karierze męża? Nie była na to gotowa

Gdy Aleksander postanowił startować w wyborach prezydenckich, ona była przerażona. Postanowiła jednak zadbać o to, aby zdobył jak największą liczbę głosów i wspierała go w kampanii wyborczej. Nie wierzyła, że jej mąż może wygrać z legendą "Solidarności" - Lechem Wałęsą. - Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę mieszkała w Pałacu Prezydenckim, że będziemy pierwszą parą Rzeczpospolitej i że przyjdzie nam odegrać tak ważną rolę w kraju - powiedziała Kwaśniewska podczas jednego z ostatnich wywiadów. Pierwsza dama długo nie mogła się odnaleźć w nowej sytuacji. Sukces męża ją i ucieszył, i zasmucił. Po raz pierwszy otrzymała tak ważne zadanie i z całych sił chciała je zrealizować. Zanim jednak zaprzysiężono jej męża, zdawała się być już spełnioną kobietą, żoną i matką. Prezydentura Kwaśniewskiego zdecydowanie wpłynęła na jej plany i... martwiła ją. - Mieliśmy dobrze poukładane życie - ja dobrze prosperującą firmę, Oleńka - nasza córka, rozpoczynała naukę w liceum. Myślałam: "Chwilo trwaj, niech mąż nam tego nie zniszczy, nie zmieni" - przyznała po latach pierwsza dama.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz raczej nie martwi się o pieniądze. Imponujące zarobki politykówCzytaj dalej
Będąc ostoją męża - poradziła sobie znakomicie. Będąc reprezentantką Polski - wypadła nienagannie. Okazuje się jednak, że kariera mężczyzny zdecydowanie zmieniła jej plany zawodowe. Dzisiaj Jolanta Kwaśniewska zajmuje się działalnością charytatywną i objęła stanowisko prezesa fundacji "Porozumienie bez barier". Zawsze staje po stronie poszkodowanych i tych, którzy nie mogą zabrać głosu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to Agata Duda?! Prezydent opowiedział o swoich byłych dziewczynach
  2. Agata Duda w sylwestrowej kreacji. Internauci: "Wygląda jak kula dyskotekowa"
  3. Agata Duda przeszła metamorfozę! Wygląda jak DODA 8 lat temu
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News