Jolanta Kwaśniewska dla wielu Polaków pozostaje wciąż doskonałym wzorem pierwszej damy. Jak się jednak okazuje, żona byłego prezydenta nie wspomina czasów jego kadencji pozytywnie. Okres ten był bowiem dla niej pełen trudów i samotnych chwil.

Chociaż Aleksander Kwaśniewski nie jest już prezydentem, wyborcy wciąż bardzo pozytywnie wspominają czas, w którym jego żona pełniła funkcję pierwszej damy. Nie bez powodu sugerowano niegdyś, aby ona sama spróbowała własnych sił w wyścigu po fotel głowy państwa.

Jolanta Kwaśniewska szczerze o swym małżeństwie

Małżeństwo Kwaśniewskich przez lata wydawało się obywatelom kochające oraz niezwykle zgrane. Partnerzy zawsze stawali za sobą murem i wspierali nawet w największych kryzysach.

Jak się jednak okazuje, prezydentura oraz polityczna kariera męża wcale nie była dla pierwszej damy rzeczą łatwą. Wspomina je raczej jako okres pełen zmartwień oraz trosk.

– Była komisja konstytucyjna, a wcześniej Okrągły Stół. Zawsze coś było. Tak naprawdę byłam matką samotnie wychowującą dziecko – opowiedziała Kwaśniewska niezwykle szczerze o swym małżeństwie oraz macierzyństwie.

Trudne wspomnienia pierwszej damy

– Pamiętam rok 1993, nasza córka miała 12 lat. Męża przez tydzień nie było w domu – dodała także była pierwsza dama, wspominając czas kampanii prezydenckiej życiowego partnera.

Ostatecznie małżonkom zawsze udawało się wychodzić z kryzysów obronną ręką. Jak przyznał sam Kwaśniewski, z powodu burzliwych charakterów między nim i żoną „nie ma cichych dni, obrażania się, które trwa tygodniami”, gdyż wszelkie konflikty rozwiązują od razu.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chory Kaczyński nagle wyjeżdża! Burza w PiS
  2. Skazany polski muzyk przerywa milczenie! „Zniszczyli mnie dla 500 plus”
  3. To była największa tajemnica Marii i Lecha Kaczyńskich. Marta ujawnia prawdę
  4. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce

Jak oceniasz prezydenturę Aleksandra Kwaśniewskiego?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Dlaczego Tuskowi ulżyło po śmierci ojca? Rodzinne sekrety polityków [ZDJĘCIA]


Ile wzrostu ma Kaczyński, a ile Kwaśniewski? Możesz się zdziwić! [ZDJĘCIA]

Zobacz również