Fani Jolanty Kwaśniewskiej przecierają oczy ze zdumienia. Zdradziła prywatne tajemnice

Fani Jolanty Kwaśniewskiej przecierają oczy ze zdumienia. Zdradziła prywatne tajemnice Źródło: screen/youtube/ istotne.pl

Jolanta Kwaśniewska swoją popularność zdobyła oczywiście za sprawą męża, byłego Prezydenta RP - Aleksandra Kwaśniewskiego. Polacy jednak z czasem pokochali kobietę i nawet po odejściu męża z polityki udało jej się zrobić karierę. Tego, co teraz ujawniła, nie spodziewał się nikt. 

Jolanta Kwaśniewska miała szansę zaistnieć w polskiej rzeczywistości głównie dzięki swojemu mężowi, Aleksandrowi Kwaśniewskiemu, który sprawował funkcję Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w latach 1995-2005. Szybko okazało się, że kobieta wzbudza niesamowitą sympatię wśród Polaków zarówno swoim zachowaniem, jak i niezwykłą aktywnością w różnego rodzaju fundacjach i organizacjach społecznych. Osiągnęła ten poziom popularności, że nawet pod odejściu męża od władzy kontynuowała swoją karierę w mediach i często udzielała się w życiu publicznym. Niedawno ukazała się jej ostatnia wypowiedź, w której kobieta zwierzyła się z czegoś, co wstrząsnęło jej fanami. Chyba nikt się tego po niej nie spodziewał.

Jolanta Kwaśniewska najpopularniejszą Pierwszą Damą

Jolanta Kwaśniewska zaistniała w naszym kraju dzięki mężowi, Aleksandrowi Kwaśniewskiemu, który przez 10 lat piastował stanowisko Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Szybko się jednak okazało, że sama kobieta niezwykle szybko zyskała ogromną popularność wśród Polaków, którzy lubili i szanowali ją do tego stopnia, że mogła pozwolić sobie na kontynuowanie kariery w polskich mediach i na salonach nawet po odejściu męża od władzy. Kobieta sympatię zyskała dzięki swojemu pozytywnemu wizerunkowi oraz angażowaniu się w działalność licznych fundacji i organizacji społecznych. Założyła "Porozumienie bez barier", którego celem jest pomoc niepełnosprawnym i pokrzywdzonym przez los, patronowała również kilku akcjom, m. in. dekorowania oddziałów dziecięcych, organizowania wyjazdów wakacyjnych dla ubogich dzieci czy dotyczących profilaktyki osteoporozy. Oprócz tego Jolanta Kwaśniewska jest również osobistością medialną - wystąpiła w roli eksperta w programie TVN Style.

Fani nie mogą uwierzyć w to, co kobieta zdradziła na swój temat

Kobieta udzieliła niedawno wywiadu dla Vivy!, a to co tam wyznała zaszokowało jej licznych fanów. Było to bardzo prywatna i intymna sprawa, jednak dama postanowiła się nią podzielić. Wszystko zaczęło się od pytania o to, czy córka Kwaśniewskiej nie ma problemu z mówieniem "kocham Cię". Odnosiło się to oczywiście do wypowiedzi kobiety, w której żaliła się na swojego ojca, który przez lata nie wypowiedział tych słów w stosunku do niej, zdecydował się je powiedzieć dopiero na łożu śmierci. Jak się jednak okazało, była pierwsza dama nie ma żadnego problemu z wyrażaniem swoich uczuć, co więcej - mając w pamięci swój smutek z dzieciństwa - robi to bardzo chętnie i często.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jolanta Kwaśniewska powiedziała również coś, co zupełnie nie pasuje do jej obecnego stylu i tego, jak postrzegają ją media. - Nikt nie chce mi uwierzyć, ale byłam chłopczycą - wyznała kobieta. Wspomina, że zawsze chodziła w spodniach i bawiła się z chłopakami, a w momencie, gdy po raz pierwszy założyła sukienkę, szkolni koledzy byli w szoku. Kilku ponoć od razy się w niej zakochało! Taki wizerunek kobiety nie pasuje również fanom, którzy w komentarzach podkreślają, że nie mogą jej sobie wyobrazić w wytartych jeansach i bez stylowej apaszki na szyi.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Milionerzy: Zapytali o kopulujące mrówki. Uczestniczka pogrążona
  2. Znamy przyczynę śmierci Konrada Gacy! Sekcja zwłok zdradziła wszystko
  3. Skandaliczny pomysł Trumpa. Chce MUREM oddzielić Europę od Sahary
Następny artykuł