Jolanta Kwaśniewska zachwyciła Polaków! Takiej nikt jej jeszcze nie widział

Jolanta Kwaśniewska zachwyciła Polaków! Takiej nikt jej jeszcze nie widział

Jolanta Kwaśniewska skończyła karierę pierwszej damy w 2005 roku. Wciąż pozostaje jednak aktywna społecznie, a media chętnie śledzą każdy jej krok. Tym razem żona byłego prezydenta została przyłapana w sytuacji, w której obywatele jeszcze jej nie widzieli. Musimy przyznać, że wygląda doskonale!

Kwaśniewska zdobyła ogromną sympatię Polaków jeszcze w czasie prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego. Niemałą karierę robiła także jej córka, która szybko zaczęła współpracę z telewizją TVN, aby ostatecznie usunąć się jednak z medialnego świata.

Co Polacy sądzą o Jolancie Kwaśniewskiej?

Wielu wyborców chciało nawet, aby była pierwsza dama rozpoczęła własną karierę polityczną. Do tej pory internauci chętnie śledzą poczynania Kwaśniewskiej, a fotoreporterzy nie opuszczają jej ani na sekundę. Tym razem żona Aleksandra Kwaśniewskiego została przyłapana w czasie odpoczynku na Mazurach. Wraz z mężem odpoczywała na łódce oraz chłodziła się w jeziorze.

Jak wygląda Jolanta Kwaśniewska?

Szczególną uwagę internautów zwrócił fakt, iż 63-letnia była pierwsza dama wygląda w stroju kąpielowym naprawdę doskonale. Szczupła oraz wysportowana działaczka nie bez przyczyny uchodzi w naszym kraju za wzór szyku i klasy. Jak czytamy w komentarzach, ciała mogłaby pozazdrościć Kwaśniewskiej niejedna 30-latka. Żona byłego prezydenta rzeczywiście pozostaje w świetnej formie, a wakacje na Mazurach bez wątpienia jej służą. Zdjęcia z wakacji Aleksandra oraz Jolanty Kwaśniewskich możecie zobaczyć poniżej. Jolanta Kwaśniewska Fot. Screen jastrzabpost.pl Jolanta Kwaśniewska Fot. Screen jastrzabpost.pl Jolanta Kwaśniewska Fot. Screen jastrzabpost.pl

ZOBACZ TAKŻE: Marta Kaczyńska tuż przed porodem przeżywa dramat. To może zaszkodzić dziecku!

ZOBACZ TAKŻE: Mikołaj Roznerski o swoim ojcostwie. „Nigdy nie byłem tak szczęśliwy”

ZOBACZ TAKŻE: Żona Pazury załamana ujawnia. „Było romantycznie zaledwie przez 48h”

ZOBACZ TAKŻE: M jak Miłość nie będzie już takie samo. Odchodzi największa gwiazda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News