Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza

Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza Źródło: wikipedia Platforma Obywatelska RP

Jolanta Kwaśniewska razem z mężem znalazła się w ciężkiej sytuacji, która pogarsza się z każdą godziną. Pojawiły się wyjątkowo niepokojące informacje o byłej parze prezydenckiej.

Jolanta Kwaśniewska znalazła się w ciężkiej sytuacji. Była pierwsza dama wraz z mężem nie wiedzą, co robić w zaistniałej sytuacji. Okazuje się, że sytuacja zmienia się z godziny na godzinę. 

Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem znajdują się poza granicami Polski 

Zgodnie z wiadomościami, które pojawiły się w mediach, Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem, Aleksandrem Kwaśniewskim znajdują się obecnie poza granicami Polski. Para jeszcze przez pojawieniem się koronawirusa w kraju zdecydowała się wyjechać w Alpy na narty. Sytuacja związana z zamknięciem granic, a także ograniczonymi lotami na całym świecie, spowodowała, że para nie ma jak wrócić do kraju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jestem uziemiony w górach w Szwajcarii. Miały być piękne marcowe narty, a mamy autokwarantannę - przekazał były prezydent w rozmowie z "Faktem". 

Para, póki co nie może wrócić do Polski. Zgodnie ze słowami Aleksandra Kwaśniewskiego, postanowili poczekać do końca miesiąca z podjęciem decyzji, co zrobić w zaistniałej sytuacji. 

Jolanta Kwaśniewska tęskni za córką i zięciem

Aleksander Kwaśniewski przekazał, że wraz z żoną nie spodziewali się takiej sytuacji. Para zaplanowała uroczy wypoczynek na nartach, ale ze względu na epidemię, nie mogą oddać się wypoczynkowi ani wrócić do kraju. Zgodnie ze słowami byłego prezydenta, Jolanta Kwaśniewska bardzo tęskni za córką Aleksandrą i zięciem Kubą, którzy przebywają w Polsce. 

- Bankructwa się nie obawiam, ale ten rok niewątpliwie będzie 'chudy'. Nikt nie wie, kiedy wrócimy do normalności - dodał Aleksander Kwaśniewski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki oficjalnie powiedział, co będzie z 500 plus. Wielu Polaków będzie wściekłych

2. Pierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. Nie żyje księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma

Nie wiadomo, kiedy para prezydencka będzie mogła wrócić do kraju. Słowa byłego prezydenta celnie oddają niepewność, z jaką mierzymy się obecnie wszyscy. Czas pokaże, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności, a Jolanta Kwaśniewska z mężem do Polski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy stanu przedzawałowego. Każdy powinien je znać
  2. Znany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibiców
  3. Część Polaków dostanie 300 zł dziennie dodatku. Muszą jednak spełnić jeden warunek
  4. TVN przekazał dramatyczne informacje. W Domu Pomocy Społecznej potwierdzono zakażenie aż u 60 osób
  5. Wszyscy pokochali go za rolę Pawlaka. Mało kto wie, co zrobił garderobianej na planie, karygodne
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News