Jolanta Kwaśniewska prosi Polaków o przebaczenie. "Ubolewam i strasznie jest mi przykro"

Jolanta Kwaśniewska prosi Polaków o przebaczenie. "Ubolewam i strasznie jest mi przykro" Źródło: Wikimedia Commons

Jolanta Kwaśniewska była pierwszą damą przez dziesięć lat. Jej działalność była zazwyczaj dobrze oceniana przez opinię publiczną. W najnowszym wywiadzie Kwaśniewska postanowiła wyjawić jakiej sytuacji najbardziej żałuje z czasów, w których jej mąż był prezydentem Polski.

Jolanta Kwaśniewska pełniła funkcję pierwszej damy Rzeczpospolitej Polskiej w latach 1995-2005. Mimo upływu lat dalej jest bardzo lubiana przez media i często zapraszana do radia czy telewizji. W ostatnim czasie Kwaśniewska udzieliła wywiadu Radiu Zet, w którym pojawiło się wiele ciekawych informacji z czasów, gdy prezydentem Polski był jej mąż. 

Jolanta Kwaśniewska ujawnia wstydliwe tajemnice męża

- Mąż miał wtedy taką przypadłość, biorąc przez długi czas antybiotyki i jakieś tam jeszcze leki, chyba sterydy. Panowie lecąc do Charkowa namówili męża do wypicia jakiegoś koniaku. Przy takiej długiej abstynencji efekt był taki, a nie inny – powiedziała była pierwsza dama na temat słynnego wyjazdu na Ukrainę. 

Sytuacja miała miejsce w Charkowie w 1999 roku. Podczas oficjalnych uroczystości kamera uchwyciła, jak Aleksander Kwaśniewski chwieje się przy grobach polskich oficerów zamordowanych przez NKWD, najprawdopodobniej na skutek działania alkoholu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

– Ubolewam i strasznie jest mi przykro, że ta pierwsza sytuacja zdarzyła się w Charkowie. Panowie mieli zmowę milczenia. Mimo że naprawdę chciałam to wtedy rozkminić, wszyscy powiedzieli „nie, nic się takiego niedobrego nie działo” - kaja się Jolanta Kwaśniewska.

W rodzinie Kwaśniewskich nie ma problemów alkoholowych

Przez wiele lat administracja prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego twierdziła, że prezydent nie był pod wpływem alkoholu podczas obchodów. Jako powód niedyspozycji głowy państwa podawano... pourazowy zespół przeciążeniowy goleni prawej. Opinia publiczna nie uwierzyła w te zapewnienia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Małgosia poszła na imprezę i słuch po niej zaginął. 815 dni więzili ją, przywiązaną do łóżka bezustannie bili i gwałcili

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego podkreśliła jednocześnie, że jej mąż nie ma żadnych problemów alkoholowych, które w ostatnich latach często sugerują internauci.

- Na szczęście problem alkoholowy w naszej rodzinie nie istnieje. Współczuję wszystkim rodzinom, gdzie ten dramatyczny problem jest - twierdzi Jolanta Kwaśniewska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Nawet 10 tysięcy złotych "na głowę" dla seniorów. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków może dostać ogromne pieniądze
  4. Używasz mięsa z kurczaka do gotowania rosołu? Mistrzowie kuchni wskazują, gdzie popełniasz najbardziej karygodny błąd
  5. Samochód przejechał mamę na oczach małego dziecka. Reakcja jej synka uchwycona na wideo porusza najtwardsze serca

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News